לא הרימה ידיים: המתקפל של שיאומי נתפס בעדשת המצלמה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אי שם ב-2019, נשיא החברה והמייסד השותף לין בין של שיאומי (Xioami) העלה סרטון קצר בו נראה מכשיר סמארטפון \ טאבלט בעל מסך מתקפל, כאשר מדובר באב טיפוס וכי בחברה מעוניינים לבדוק את התגובות של הקהל, ואם תהיה דרישה כזאת, החברה תשקול לייצר את המכשיר.

עברו כמעט שנתיים מאז אותו סרטון מדובר בו הציג נשיא החברה את האב טיפוס הראשון והיחידי של המסך המתקפל של חברת שיאומי. החברה אף ביקשה מהמשתמשים לחשוב על שמות. ואף הכריזה כי המכשיר שלה יעלה חצי ממה שלמשל סמסונג או וואווי דורשות על המסך המתקפל שלהן.

אם המחיר יהיה מוזל ונקבל מסך מתקפל בעלות של $999, אז למה לא בעצם? מאז, החברה “נעלמה” בכל הקשור לאותו מכשיר שלא ראה אור יום עד היום. אך נראה כי הדברים עומדים להשתנות? בסין כמו בסין, עובד החברה (כנראה) נתפס עם המסך המתקפל של שיאומי וכי ניתן לראות את המכשיר בתמונות שפורסמו ברשת החברתית הסינית וויבו (Weibo).

נתפס בעדשת המצלמה – המתקפל של שיאומי

על פי התמונות, אין הרבה חדש אודות העיצוב של המכשיר. המפרט עצמו עדיין לא נחשף וגם לא תג המחיר שתדרוש בעתיד שיאומי. אבל מה שכן ניתן לראות בברור, הוא הפס האמצעי שבו נעשה הקיפול של המסך והוא לא דומה לשום דבר שראינו, להיפך – הוא נראה כמו הגרוע ביותר.

נתפס בעדשת המצלמה – המתקפל של שיאומי

אנו יכולים להסיק מכך כי שיאומי חוזרת לעבוד על המסך המתקפל שלה וצפויה להשיק אותו עוד השנה? ימים יגידו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *