סדרת הגלקסי S21 \ תמונה: אלדד מטמון The Verifier

[וידאו] הצצה ראשונה לסדרת ה-Galaxy S21 של סמסונג

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כמה שעות לפני ההשקה קיבלנו הצצה ראשונה לשלושת המכשירים בסדרת מכשירי הדגל החדשה של סמסונג (Samsung) – סדרת ה-Galaxy S21.

נתחיל בזה ששלושת המכשירים החדשים בנויים משלדת אלומיניום חזקה עם גב מט שכמעט ולא מושך טביעות אצבעות. מבנה המצלמה המתכתי מתחבר בצורה זורמת עם מסגרת המכשיר והופך אותו למקשה אחת, בניגוד לדגמים בסדרה הקודמת, בהם המצלמה הייתה מנותקת ויזואלית ממבנה המכשיר.

תמונה: אלדד מטמון

בהתאם לגודל המכשיר כך גם משקלם, כאשר 170 הגרמים של הדגם הסטנדרטי גורמים לו להרגיש קל מהרגיל ובאופן לא צפוי לחומר ממנו עשוי המכשיר. משקלם של דגם הפלוס והאולטרה מורגשים מעט יותר ביד אך הם עדיין לא כבדים, כאשר דגם האולטרה הוא הכבד ביותר והוא שוקל רק 227 גרמים.

תמונה: אלדד מטמון

המסך של שלושת הדגמים הוא מסוג Dynamic AMOLED X2, כאשר הרזולוציה בשני הדגמים הקטנים יותר מגיע רק ל-FHD+ בעוד שדגם האולטרה מגיע ברזולוצייה WQHD+. בשלושתם רואים את התצוגה בצורה חלקה ונעימה, אם כי מורגש שדגם האולטרה מציג את הדברים בצורה טובה יותר. עצם העובדה שהשוליים צרים במיוחד בכל המכשירים הופך את חוויית הצפייה לטובה יותר.

תמונה: אלדד מטמון

הסאונד הבוקע מהרמקולים הסטריאופוניים של שלושת המכשירים הוא שונה באיכות שלו ממכשיר למכשיר. ברמת העיקרון הרמקולים בשלושת המכשירים אמורים להיות זהים, אך ככל הנראה בגלל מבנה המכשיר עצמו, התוצאה הסופית היא שונה. הדגם הסטנדרטי ודגם הפלוס מספקים סאונד סביר אך קצת עמום, בנוסף לכך שרמת הווליום לא גבוהה במיוחד. בדגם האולטרה המצב משתנה והסאונד מורגש צלול ונעים יותר, אם כי גם בו מורגש חסרונו של הווליום הגבוה.

תמונה: אלדד מטמון

סמסונג שדרגה את המצלמות בכל המכשירים אך היא שיפרה במיוחד את יכולות המצלמה בדגם האולטרה. מאחר והיה לנו זמן קצר איתם, לא הצלחנו לגבש דיעה מספיק חזקה עד כמה הן שודרגו מהסדרה הקודמת ולכן נשאיר את הנושא הזה לסקירה המלאה.  רק כדי לתת לכם טעימה ראשונה מהמצלמה, הנה כמה תמונות ראשונות להתרשמות:

Galaxy S21

Galaxy S21 Plus

Galaxy S21 Ultra

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch