תמונה: יח"צ LG

חברת LG חשפה את ממשק הטלוויזיה החדש WebOS 6.0 לצד שלט עדכני

הודעות לעיתונות | Press Release

LG Electronics הודיעה על זמינות מערכת ההפעלה webOS 6.0 לטלוויזיות החכמות שלה מדגמי OLED, NanoCell, QNED Mini LED ו- UHD, בדגמי 2021. יחד עם מערכת Magic Remote החדשה, מציעה פלטפורמת הטלוויזיה החכמה לצופים חוויה משופרת ואינטואיטיבית יותר של גילוי תכנים חדשים.

מערכת הבינה המלאכותית המשודרגת LG ThinQ AI לסביבת webOS 6.0 תומכת בפקודות קוליות חדשות – הן לאסיסטנט של גוגל והן לאלקסה של אמזון, והופכת את משימות ניהול הטלוויזיה והחיפוש אחר שירותי סטרימינג, תכני אינטרנט וערוצי שידור לעניין קל מאי-פעם. מערכת ההפעלה החדשה תוצג בתערוכה הווירטואלית CES 2021.

משתמשים המכירים את עולם ה- webOS יבחינו מיד במסך הבית המעודכן והמעוצב מחדש על מנת להציע שימושיות גבוהה יותר – ולעמוד בצרכים המיוחדים של משתמשים המשנים את דפוסי צריכת התוכן שלהם.

[jnews_block_21 first_title=”קריאה נוספת” include_post=”50200,45050″]

מסך הבית החדש מספק גישה מהירה יותר אל רוב האפליקציות המצויות בשימוש תכוף, ומפשט את תהליכי גילוי התוכן בעזרת המלצות המבוססות על העדפות המשתמש ועל היסטוריית הצפייה שלו. כל התכנים האלה מוצגים על גבי מסך מלא על מנת לבחון בתוכן המועדף ולקבל מידע מקיף במבט בודד. כך, מסך הבית החדש הופך למעשה לצומת המרכזי להגדרות צפייה ולגישה לסביבה האקולוגית הרחבה יותר של webOS.

מעבר לעיצוב החדש, מערכת Magic Remote בשילוב השלט החכם מציעה שליטה פשוטה יותר בעת השימוש בזיהוי קול, בעזרת ריבוי ערוצי בינה מלאכותית הנתמכים במכשירים –LG ThinQ, Amazon Alexa ו- Google Assistant. פשטות ניווט, החזקה נוחה בכף היד ושימוש אינטואיטיבי הופכים את שלט ה-Magic Remote ידידותי יותר למשתמש – לרבות מעברים וקישורים מהירים יותר בין הטלוויזיה ובין מכשירים אחרים, כמו גם ‘מקשים חמים’ אותם ניתן להגדיר לצורך גישה אל ספקי תוכן פופולאריים, דוגמת נטפליקס, אמזון פריים וידאו ו- Disney+.

תמונה: יח”צ LG

פונקציית Magic Tap, המאפשרת גישה בהקשה בודדת לתקשורת NFC מתוך השלט מדגם Magic Remote, מספקת גישה מיידית אל מגוון אפשרויות צפיה. נגיעה פשוטה בסמארטפון בעל יכולות NFC מאפשרת שיתוף תכנים מתוך הטלפון אל מסך הטלוויזיה – או בכיוון ההפוך. משתמשים יכולים לצפות בתכנים המאוחסנים על גבי הטלפונים הניידים שלהם במסכי הטלוויזיה של LG, תוך שהם ממשיכים להשתמש באפליקציות המועדפות עליהם.

תמונה: LG

Magic Explorer, גרסה משופרת של LG Magic Link, מספק תכני מידע הקשורים לתמונה המוצגת על גבי המסך, כך שהצופים יכולים ללמוד אודות השחקנים, המיקום בו מתרחש הסרט ונקודות עניין אחרות בסרט הנצפה. יכולות הקישור לתוכן המוצג מולידות גם חוויית קניות ידידותית ביותר, של מוצרים המופיעים בערוצי שידור נבחרים. שירותי הטלוויזיה של LG, הכוללים אתLive TV, Gallery, Settings ומדריך טלוויזיה, יודעים לשנות את צבע הסמן המופיע על גבי הצג – בכל נקודת זמן בה יש ל- Magic Explorer מידע רלוונטי זמין לשיתוף.

פונקציה חדשה, Next Picks, מנתחת את העדפות המשתמש על מנת לגלות ולאתר תכנים נוספים המתאימים לטעמו. על בסיס היסטוריית הצפייה, יודעת Next Picks להמליץ בכל זמן על שתי תוכניות בשידור חי מערוצי ברודקסט או משירותי שידור הזמינים בממיר – כמו גם על כותרי VOD או אפליקציות המתאימות ביותר למשתמש המסוים.

לדברי Park Hyoung-sei, נשיא חטיבת מוצרי הבידור הביתי של LG, “הגרסה החדשה של פלטפורמת הטלוויזיה הפתוחה והידידותית למשתמש שלנו, webOS 6.0, היא השדרוג המשמעותי ביותר מאז הצגנו לראשונה את webOS 4.0 בשנת 2014. המהדורה החדשה ממחישה את מחויבותה של LG להציע שירותים, מוצרים וטכנולוגיות הנותנים מענה לצרכים ולרצונות של לקוחותינו”.

[jnews_element_blocklink title=”הכתבה הזו היא חלק מסיקור תערוכת CES 2021″ second_title=”לחצו כאן לכל הכתבות בנושא” title_url=”https://theverifier.co.il/tag/ces-2021″ image=”51247″]
שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *