משתמשים מדווחים: נוזלים מצטברים באוזניות האיירפודס מקס

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) השיקה לפני מספר שבועות את אוזניות האיירפודס מקס (AirPods Max) בעלות של $549. העיצוב של האוזניות שונה מכל סדרת האיירפודס המוכרת, כאשר כאן מדובר באוזניות קשת.

תמונה: אפל

מאז השיקה אפל את מוצר הפרימיום השנוי במחלוקת, משתמשים רבים מדווחים בפורומים של אפל, ברדיט ובטוויטר על נוזלים שמצטברים באוזניות תוך כדי שימוש. ההצטברות של הנוזלים יכולה כמובן לגרום נזק לאוזניות שעלותן היא גבוהה ביחס לסדרת אוזניות האיירפודס, ואף בשונה מהן, האיירפודס מקס אינן בעלות תקן ה-IP68 נגד מים ואבק, מה שאומר שאפל עצמה נכון לעכשיו לא מכסה תחת האחריות.

מאפל עדיין לא נמסרה תגובה בכל הנוגע לבעיית הנוזלים המצטברים באוזניות האיירפודס מקס, והיינו ממליצים כעת שלא לרכוש אותן עד שאפל עצמה לא תבחן את הנושא ותעדכן אם באמת מדובר בבעיה או שתצא עם תוכנית החלפה מסודרת לדגם הזה.

אם רכשתם את אוזניות האיירפודס מקס ונתקלתם באותה בעיה, כיתבו לנו כאן בתגובות או בואו לשתף בערוץ הטלגרם שלנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra