תמונה: Pixabay

אפליקציית טיקטוק משחררת אפקט ראשון ובלעדי לבעלי אייפון 12 פרו ופרו מקס

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אפליקציית שיתופי הסרטונים הפופולארית טיקטוק (TikTok) משחררת לראשונה אפקט מציאות רבודה המותאם למכשירי האייפון 12 פרו והאייפון 12 פרו מקס של אפל (Apple).

האפקט החדש, שנוצר עבור אירועי השנה החדשה, מאפשר לכם לחגוג את הספירה לאחור עם התפרצות קונפטי שתשאיר עליכם חתיכות קונפטי כאילו באמת הייתם שם. כך הדגימה החברה את האפקט בחשבון הטוויטר שלה:

האפקט מתאפשר באמצעות חיישן הLiDAR המצוי בסדרת האייפון 12 פרו ופרו מקס, שלמעשה אחראי על ניתוח הסביבה וה״הבנה״ שלה.

באמצעות קיומו של החיישן תוכלו למקם בסביבתכם הוירטואלית עצמים שונים אשר בחלק מהמקרים גם יגיבו כשתגעו בהם או תזיזו אותם. מעבר לשימוש בפילטרים מצחיקים, שימושים נוספים לחיישן יכולים להגיע בדמות סריקת שטח מסוים שאח”כ יאפשר לכם למקם ספה וירטואלית מאיקאה כדי לראות איך היא משתלבת, היכולת להבין את העומק של המקום מאפשרת ליצור סביבה ריאליסטית ככל הניתן ואף שיפור פוקוס אוטומטי בתנאי תאורה חשוכים.

תמונה: צילום מסך

בין הראשונות לנצל את החיישן הייתה סנאפצ׳אט (Snapchat) שעוסקת זמן לא מועט ביצירתם פילטרים לרשת שלה. כעת נראה שעוד ועוד חברות הולכות לנצל את היכולת הוירטואלית, ולדברי טיקטוק זוהי רק ההתחלה. אפקט הקונפטי החדש יהיה זמין בקרוב באופן גלובאלי למעט מדינות ספציפיות שלא הוזכרו בשמן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *