תמונה: Max Jambor, Voice

מסתמן: מכשיר ה-OnePlus 9 Pro יתמוך בטעינה אלחוטית בהספק של 45 וואט

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בעוד הפרטים על סדרת ה-OnePlus 9 נאספים, כמו העיצוב הצפוי של סדרת המכשירים, עם הצצה לאבטיפוס שהוצע למכירה בסכום גבוה במיחוד, המדליף מקס ג’מבור (Max Jambor) מביא פרטים חדשים לגבי יכולת הטעינה של המכשירים בסדרה.

תרשים סכמטי של ה-OnePlus 9

לטענת ג’מבור, בסדרה החדשה, גם מכשיר ה-OnePlus 9 וגם ה-9 פרו צפויים לתמוך בטעינה אלחוטית. בעוד שג’מבור לא בטוח לגבי הספק הטעינה של הדגם הרגיל, מקס טוען כי דגם הפרו יגיע עם תמיכה בהספק טעינה אלחוטי מתקדם של 45 וואט. תמיכה בטעינה אלחוטית של 45 וואט היא למעשה שדרוג מדגם הפרו בסדרה הקודמת שכלל תמיכה בטעינה אלחוטית בהספק של 30 וואט.  עוד מוסיף ג’מבור ואומר כי דגם הפרו יכלול תמיכה בטעינה אלחוטית הפוכה שמאפשרת לו להטעין אביזרים כמו אוזניות אלחוטיות.

סדרת ה-OnePlus 9 החדשה צפויה להחשף באופן רשמי בסביבות חודש מרץ ועל פי דיווחים תכלול לראשונה שלושה דגמים בהשקה.  הפרטים החדשים מצטרפים למפרט הלא-סופי עבור דגם ה-OnePlus 9 הרגיל שעשוי לכלול את מעבד ה-Snapdragon 888 של קוואלקום, 8 ג”ב של זיכרון עבודה (RAM), מסך בגודל 6.55 אינץ’ וסוללה של 4,500 מיליאמפר/שעה עם הספק טעינה (בכבל) של 65 וואט.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch