הדלפה Huawei P50 Pro | תמונה: @OnLeaks

הדלפה: הצצה ל-P50 Pro של Huawei ופרטים ראשונים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

למרות כל החרמות, וואווי (Huawei) ממשיכה את פעילותה כרגיל בייצור מכשירי סלולר, תוך עבודה מתגברת על מערכת ההפעלה העצמאית שלה HarmonyOS.  המדליף הידוע של סטיב מק’פליי (@OnLeaks) משחרר הדלפה ראשונית למה שעשוי להיות מכשיר ה-P50 Pro של החברה.

על פי ההדלפה, המכשיר החדש צפוי להגיע במבנה בגובה של 159 מ”מ, עם רוחב של 73 מ”מ וכולל בתוכו מסך גדול במיוחד של 6.6 אינץ’. מק’פליי טוען כי בהמשך לדורות הקודמים, גם כאן נמצא מסך עם קצוות מעוגלים ושוליים צרים במיוחד. עוד מדווח המדליף כי המצלמה הקדמית תהיה בודדת, בניגוד למערך הצילום הכפול של הדור הקודם, וגם היא תוטמע בחור במרכז המסך.

הדלפה Huawei P50 Pro | תמונה: @OnLeaks

בדגם ה-P40 וואווי הטמיעה אפרכסת מגנטית הפועלת באמצעות רטט ובכך מעבירה את השמע. מק’פליי מוסיף בהדלפה ואומר כי ב-P50 Pro וואווי צפויה להחליף את האפרכסת המגנטית באחת רגילה.

מאז החרם שהכריז עליה טראמפ, וואווי פחות מדוברת בשווקים הגלובאליים ויש עליה לא מעט סנקציות מבחינת השותפויות עם חברות אמריקאיות, אך הפעילות היומיומית שלה מוכיחה שהיא מנסה למצוא פתרונות אחרים שיאפשרו לה לחזור לשוק. פיתוח מערכת ההפעלה העצמאית צפויה לאפשר לה לא להיות תלויה בגורמים אחרים, וכן גם לספק עדכונים מהירים יותר עבור מכשיריה, ועל פי כל היגיון, גם סדרת ה-P50 תכלול בתוכה את המערכת החדשה.  אם שום דבר לא ישתנה מהשנים הקודמות, וואווי צפויה לחשוף את סדרת ה-P50 בחודש מרץ 2021.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch