פטנט חושף: אפל עובדת על ריבוי משתמשים באייפון ובאייפד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מזה שנים שאנו ממתינים לאפשרות להוסיף משתמשים נוספים למכשירי האייפון והאייפד ולשעון החכם. פרסום בלעדי שלנו ב-The Verifier לפני מספר שנים חשף את העבודות על מערכת ההפעלה tvOS עתידית שתכלול ריבוי משתמשים, ואכן קרה הדבר עם tvOS 13.

פטנט חדש מבית אפל (Apple) נחשף לאחרונה, וזה מציג אפשרות חדשה להוסיף משתמש נוסף לזה הקיים במכשיר האייפון והאייפד. כמובן שנכון לעכשיו מדובר בפטנט בלבד עליו עובדת אפל ולא בטוח שזה יכנס למערכת ההפעלה הבאה, או אפילו עתידית של iOS ו-iPadOS. מכשיר האייפון והאייפד יכולים לשמש בית ליותר ממשתמש אחד, אם רק באפל היו רוצים.

ריבוי משתמשים באפל טיוי \ תמונה: אפל

מצד אחד, אם החברה אכן תאפשר להוסיף משתמשים נוספים יכול מאוד להיות שזה יפגע במכירות, או שבאמת יעזור ללא מעט הורים שרוצים בקרה מלאה על מכשירי האייפון והאייפד שהילדים עצמם עושים בהם שימוש ואף רוכשים אפליקציות ורכישות בתוך אפליקציות באלפים ולפעמים גם בעשרות אלפי דולרים.

ריבוי משתמשים באייפד? \ תמונה: iDesigner

לא רק הורים שתינתן להם האפשרות להחליט ולשלוט על מכשיר האייפון או האייפד; מורים, בתי ספר, מרצים ותלמידים יוכלו לעשות שימוש במכשיר אייפד ולהעביר אותו למשתמש אחר כשהוא צריך מבלי הצורך לעשות שימוש במכשיר אישי. דבר שכזה יכול לעזור ללא מעט בתי ספר ומוסדות לימודים.

לכן אנו מאמינים כי נראה אפשרות שכזאת במערכת ההפעלה ה-iPadOS לאייפדים, יותר מאשר סבירה שהאפשרות הנ״ל תגיע למכשירי האייפון או האפל ווטש.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *