תמונה: צילום מסך

רילמי חושפת את ‘רילמיאו’ – הקמע החדש של המותג הסיני

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מותג הטכנולוגיה הסיני רילמי (realme) חשף אתמול באתר החברה ההודי את הקמע החדש שלו – רילמיאו (Realmeow).  מדובר בחתול צהוב כצבע המותג, שילווה מעתה את מוצרי החברה השונים וחומרי השיווק הנלווים.

תמונה: אתר רילמי

החתול של רילמי הוא לא עוד מוצר טכנולוגי של החברה אלא “מכתיב טרנדים”, לדבריה. רילמי חברה אל האנימטור מארק א. וולש (שעבד על מוצאים את נמו, מפלצות בע”מ) כדי ליצור את הקמע החדש שינגיש את מוצרי החברה בצורה טובה יותר, ובעיקר יפנה אל דור ה-Z.  מדובר בחתול רובוטי בעל מבטא בריטי, בן 18 שמגיע מכוכב הלכת M58-2018828-S.

תמונה: רילמי

דמות החתול עוטה על גופו המכני כאמור את צבעי המותג הצהוב, לצד כוחות נלווים הכוללים משקפי לייזר, כנפיים מכניות שמוכנות לתזוזה בכל זמן, מגפי כח כבידה ששומרות עליו יציב, וכן אנטנות שמאפשרות לו לקלוט הכל בכל מקום בגלקסיה.

תמונה: צילום מסך

רילמי השיקה את הקמע שלה בטריילר קולנועי שמראה את מרבית היכולות של גיבור העל החדש שלה, בתקווה שיהפוך להיות גם שלכם.

צפו בטריילר:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *