מכשיר ה-LG WING יושק בישראל ב-16 בדצמבר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת LG עוד לא אומרת נואש בכל מה שקשור לסמארטפונים ואפילו להיפך. לאחרונה הציגה את WING, המכשיר הראשון שיוצא תחת ‘פרויקט אקספלורר’, ולמרות שדובר על נובמבר, לישראל הוא צפוי להגיע ב-16 בדצמבר.

פרויקט האקספלורר של LG נולד במטרה ניסיונית להצדיק בלוני ניסוי של סמארטפונים שונים, שלטענת LG הם המכשירים של העתיד. בעוד שאר היצרניות מתעסקות במפרט חזק יותר (עד כמה שאפשר לחדש) בכל שנה, LG מביאה את הרעיון הפונקציונאלי כבר בעיצוב של המכשיר.

מכשיר ה-WING מאפשר לכם למעשה לסובב את המסך מבלי לסובב את המכשיר. הוא מורכב משני מסכים, כאשר הראשי נע על ציר וחושף מתחתיו חצי מסך נוסף להמשך השימוש במצב הפתוח החדש. בסופו של דבר מתקבל מכשיר בעל צורה לא כל כך קונבנציונאלית לשימוש, אך מסקרן אם יעבוד בטווח השימוש הארוך.

כאמור, כל הפרטים על השקת המכשיר החדש בישראל ייחשפו ב-16 בדצמבר, וביניהם גם המחירים המצופים ואמצעי הקידום השונים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch