תמונה: אפל

רשת iStore משתפת פעולה עם Gett ותחלק מכשירי אייפון 12 במתנה ביום ההשקה

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

רשת iStore, משווקת רשמית של מוצרי Apple בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Gett Delivery – פלטפורמת הזמנת המשלוחים החכמה של  Gett, ותקיים ליל מכירות לבן המותאם לאילוצי התקופה, שיתקיים ב-17 בדצמבר. המכירה המוקדמת של סדרת ה-iPhone 12 תפתח ב-11 בדצמבר, 00:01 באתר של רשת iStore.

הרוכשים במכירה המוקדמת יקבלו את הזמנתם ב-17 בדצמבר החל מהשעה 00:00, באמצעות מערך שליחים ייעודי, המונה עשרות שליחים מטעם Gett Delivery. הזנקת השליחים והספירה המסורתית לאחור, תתבצע מחנות הדגל של iStore ברחוב דיזנגוף 149 ת״א.

שיתוף הפעולה יאפשר ללקוחות שרכשו במכירה מוקדמת להנות ממשלוח חינם מהיום להיום עד לפתח הבית. בזמן שגרה, ההשקה של ה-iPhone מתאפיינת בתורים ארוכים ועמוסים, לרוב עם לקוחות שממתינים משעות הצהריים עד השעות הקטנות של הלילה. השנה בעקבות הגבלות התנועה, נוצר שיתוף פעולה בין Gett Delivery ל-iStore שיעניק לצרכן את חווית ה”לילה לבן” באופן מותאם לרוח התקופה.

יש גם אייפון במתנה

כחלק מאירוע הלילה לבן תתקיים פעילות גולשים בלעדית בדף הפייסבוק של Gett החל מיום ראשון, 13.12.2020. במסגרתו, המשתתפים יתבקשו לספר “למה מגיע להם לזכות ב-iPhone 12 Pro” ושני הזוכים יופתעו ויקבלו אייפון 12 פרו במתנה לפתח ביתם כבר בלילה הלבן של iStore ב-17 בדצמבר.

ה-iPhone 12 החדשים יסופקו בלעדית באמצעות שליחי Gett Delivery החל מחצות ה-17 לדצמבר באזורים נבחרים ברחבי הארץ עבור הרוכשים במכירה מוקדמת אשר תפתח ב-11 בדצמבר, בשעה 00:01.

שתפו כתבה