תמונה: צילום מסך

אפל מכריזה על AirPods Max – אוזניות Over-ear עם ביטול רעשים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אפל (Apple) הכריזה היום על אוזניות ה-Over-ear הראשונות שלה – ה-AirPods Max. האוזניות החדשות מאפשרות ניגון מוזיקה באיכות גבוהה (HiFi), לצד מנגנון ביטול רעשים אקטיבי ומגוון פיצ’רים נוספים, את ההכרזה עשתה החברה באמצעות הודעה פשוטה לעיתונות.

כאמור, ה-AirPods Max הן אוזניות ה-Over-ear הראשונות של אפל, אחרי שלוש זוגות in-ear תחת מותג ה-AirPods.  האוזניות החדשות כוללות את שבב ה-H1 של החברה אשר פועל לצד תוכנה מתקדמת המאפשרת איזון אוטומטי של האקולייזר, ביטול רעשים אקטיבי, מצב Transparency המאפשר לכם לשמוע את הסביבה לצד ניגון מוזיקה, וכן חוויית אודיו היקפית.

תמונה: אפל

קשת האוזניות עשויה מפלדת אל חלד עם מעטפת של רשת חזקה, וכן מנגנון טלקסופי המתחבר מכל צד אל האוזניות, הכוללות כריות נוחות עטופות באותה הרשת שבקשת, אך עם ספוג ה’זוכר’ את מבנה האוזניים לאורך זמן (Memory foam). כפתורי השליטה באוזניות נמצאים בראשן, כאשר ה’כתר’ המוכר לכולנו משעון ה-Apple Watch של החברה הוא חלק ממערך השליטה.  בעזרת הכתר תוכלו לשנות את מצב הווליום, להפסיק/להמשיך את המוזיקה, לדלג על שירים, לענות לשיחות וכן להפעיל את Siri.

תמונה: אפל

גם כאן תמצאו את אפשרות הצימוד החכמה של אפל המאפשרת לכם לצמד את האוזניות בקלות אל מכשירי האפל השונים שלכם.  כמו כן, ה-AirPods Max ירשו גם את שאר היכולות של משפחת ה-AirPods וביניהם זיהוי מתי האוזניות מונחות על הראש כדי להפעיל את המוזיקה, ומתי הורדו מהראש, או שאחד מצדי האוזניות הורם, כדי להפסיק אותה.

תמונה: אפל

על פי החברה, האוזניות מסוגלות להחזיק כ-20 שעות ניגון עם ביטול רעשים אקטיבי מופעל.  לצד זה, האוזניות מגיעות עם נרתיק נשיאה הדומה מעט לנרתיק משקפיים, אך בעל יכולת לכבות את האוזניות באופן מיידי על מנת לשמור על הסוללה.

תמונה: אפל

מחיר וזמינות

האוזניות מגיעות ב-5 צבעים שונים הכוללים אפור (ספייס גריי), כסוף, כחול-שמיים, ירוק ו-ורוד. מחיר האוזניות הוא כ-549 דולרים והן יהיו זמינות לרכישה באתר אפל החל מה-15 בדצמבר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch