ללא מתאם לחשמל וללא האוזניות הרגילות באייפון 12

אפל מתקפלת בברזיל: תהיה מחוייבת להחזיר את המטען לקופסא

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

נראה כי חברת אפל (Apple) ממשיכה להסתבך, לאחר שהודיעה החברה באירוע האייפון 12 בחודש אוקטובר האחרון כי תפסיק לספק את האוזניות החוטיות ואת מחבר שקע הטעינה לקיר וזאת על מנת לא לפגוע באיכות הסביבה.

לאחר ההכרזה, אפל עדכנה את אתר הבית שלה בצרפת והודיעה כי היא תמשיך לספק את האוזניות החוטיות בקופסא וזאת בשל חוק שקיים במדינה, ונראה כי בברזיל לא מתכוונים לתת לאפל לחמוק מהחוק. משרד התקשורת בסאו פאולו Procon-SP יצר קשר עם אפל על מנת להבין למה הוחלט להוציא את המטען מהקופסא, מכיוון שמדובר במוצר נלווה חיוני להפעלה של האייפון.

אייפון 12 ללא מטען ואוזניות \ תמונה: אפל

באפל חזרו עם תשובה די יבשה: “הוצאנו את המטען והאוזניות מהקופסא על מנת לא לפגוע באיכות הסביבה ולמשתמשים ישנם לא מעט מטענים ברשותם”. במשרד התקשורת של סאו פאולו לא התלהבו מהתשובה של אפל, והכריחו את החברה לתת מענה לרוכשים, אחרת זאת תיקנס על ידי המדינה.

כפי שזה נראה כרגע, לאפל לא תהיה ברירה ותחזיר את המטען לקופסא בסאו פאולו. אבל במשרד התקשורת הראשי של ברזיל לא מעוניינים לעצור שם, ומתכוונים להחיל את החוק על אפל בכל רחבי המדינה.

אייפון 12 בישראל \ תמונה: אילוסטרציה

האם מדינות נוספות צריכות ללכת בדרכן של צרפת וברזיל על מנת לגרום לאפל להבין כי צעד שכזה הוא לא פופולרי ואף פוגע במשתמש כאשר המחיר נשאר כפי שהוא ללא חלופה? באפל מעוניינים כנראה לעשות כסף נוסף על ידי רכישה של מוצרים נלווים, ונראה שזה עובד להם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *