תמונה: iceuniverse@

זוהי רשימת מכשירי הדגל הצפוייה של סמסונג לשנת 2021

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

המדליף הנודע מקס ווינבאך (Max Weinbach) חשף השבוע בפרופיל הטוויטר שלו את רשימת המכשירים מבית סמסונג שצפויים להגיע אלינו בשנת 2021. החידושים? שניים מהם צפויים להגיע בגרסת FE ושלושה מהם יקבלו תמיכה ב-S Pen.

בעוד הדליפות לגבי סדרת מכשירי ה-S הקרובה של סמסונג (Samsung) לא מפסיקות להגיע, יש כבר מי שלוקח אותנו שלב אחד קדימה. מקס ווינבאך, אחד המדליפים המוכרים בטוויטר, מדווח כי בשנת 2021 צפויים לצאת שבעה מכשירים חדשים מבית סמסונג. ארבעת הראשונים מתייחסים לסדרת ה-S שכבר הזכרנו והם כוללים את ה-Galaxy S21, S21 Plus ו-הS21 Ultra. מכשיר נוסף בסדרת ה-S הוא כמובן מהדורת ה-FE (‘מהדורת מעריצים’ – Fans Edition) וסביר כי ייצא בהמשך השנה ולא לצד סדרת הדגל בחודש ינואר הקרוב.

שלושה מכשירים נוספים יגיעו בסדרת ה-Z ובהם Z Fold 3 לצד מהדורת מעריצים, בשם Z Fold FE, וכן גם מכשיר ה-Z Flip 3. אם אתם תוהים מה קרה ל-Flip 2, כמו שחברות אחרות בחרו לדלג על מספרים, גם סמסונג מעוניינת לייצר קו אחיד בסדרת ה-Z ולהשיק את אותו המספר לכל הסדרה. כמו כן, סמסונג השיקה את ה-Flip גם במהדורת 5G ולכן ניתן להתייחס אליו כ-דור 2 בסדרה, אם זה יעשה לכם סדר טוב יותר.

בנוסף, מדליף מוכר בשם @iceuniverse מוסיף לדיווח של ווינבאך ומגלה שה-Fold3 צפוי לכלול מגוון טכנולוגיות חדשות וביניהם גם מצלמה המוטמעת מתחת למסך המכשיר, לצד אישור בתמיכה ב-S Pen.

עוד מדווח וויינבאך כי שלושה מהמכשירים שפירט צפויים להגיע עם תמיכה ב-S Pen החכם של סמסונג. הוא אמנם לא מפרט מי מהם יקבל, אך הניחוש שלנו הוא שהדגמים הגדולים של סדרת ה-S, הפלוס והאולטרה, וכן ה-Fold3 שמצטרף בדיווח הנוסף.

ואם כבר מדברים על ה-S Pen, בטח שמתם לב שיש סדרה שלמה של מכשירים שאינה מוזכרת ברשימה של ווינבאך – סדרת ה-Note. האם זהו המסמר האחרון של הדיווחים לגבי סוף דרכה של הסדרה? אם הדיווחים אכן נכונים, קהילה שלמה שסבבה סביב סדרת הנוט צפויה להיות מאוד מאוכזבת.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch