הודעות נעלמות בוואטסאפ \ תמונה: אבי דוד The Verifier

הצצה ראשונה: וואטסאפ מוסיפה “הודעות נעלמות” בתוך שבעה ימים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) מוציאה היום (שישי, 13.11) עדכון בטא חדש לאפליקציה למשתמשי האייפון והאנדרואיד ומפעילה את פיצ’ר ההודעות הנעלמות’ עליו דיווחנו לפני מספר ימים.

אומנם מדובר בשלב הראשוני (כל על פי וואטסאפ) לפיצ’ר החדש, בעת הפעלת “הודעות נעלמות”, כל ההודעות שנשלחות יעלמו בתוך שבעה ימים מרגע שליחתם. אז למה שבעה ימים? כעת בוואטסאפ מעוניינים לתת למשתמשים להתנסות בפיצ’ר החדש, ומבטחים לתת למשתמשים אפשרויות מתקדמות בעתיד.

הצצה ראשונה: כך פיצ’ר “הודעות נעלמות” בוואטסאפ עובד

אך ישנן מעט מגבלות לשרות, אם שלחתם או קיבלתם הודעות מדיה, תמונות וידאו או קבצים והם נשמרים באופן אוטומטי בספריית הקבצים במכשיר, אותם קבצים לא ימחקו. אם קיבלתם הודעות והן נשארו במסך ההתראות, הן לא ימחקו.

לכן חשוב להבין כי הפיצ’ר כרגע לא מושלם, ואם עדיין בחרתם בהודעות שנעלמות בתוך שבעה ימים ישנן עדיין אפשרות לראות את ההודעות במספר דרכים. לכן חשוב לנקות התראות או קבצים שהתקבלו בספריית המדיה אם אינכם מעוניינים שיהיה לכך זכר.

וואטסאפ צפויה להשיק את העדכון הבא למשתמשי האייפון והאנדרואיד בשבועות הקרובים. גם פיצ’ר הרקעים האישיים לכל שיחת צ’אט בנפרד צפוי לצאת בקרוב עליו דיווחנו ואף הצצה ראשונה שלו זמינה כאן. אנחנו כמובן נעדכן בעת יציאת העדכון לכלל המשתמשים כשזה יהיה זמין בחנויות האפליקציות האפסטור והפליי סטור.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra