מסתמן: סדרת OnePlus 9 תכלול שלושה מכשירים ותוכרז מוקדם מהצפוי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ברקע הדיווחים על הכרזה מוקדמת של סדרת הדגל החדשה של סמסונג בחודש ינואר הקרוב, שמועות חדשות מספרות כי גם וואןפלוס (OnePlus) תקיים הכרזה מוקדמת של סדרת ה-9 בחודש מרץ 2021, כאשר הפעם היא צפויה לכלול שלושה מכשירים.

ברשת החלו לצוץ מספרי הדגמים שעל פי דיווחים הם הדגמים החדשים בסדרת ה-9 של וואןפלוס. על פי אותם דיווחים, LE2110 הוא דגם הבסיס בסדרה החדשה ואילו LE2117, LE2119 ו-LE2120 צפויים להיות דגם הפרו, שיחולק לפי איזורים גיאוגרפיים בעולם. לצד הדגמים הללו צד דגם נוסף, LE2127, שצפוי גם הוא להצטרף לסדרת ה-9. אם נתבסס על הלך הרוח של החברות, אשר החלו להציע שלוש עד ארבע מכשירים בסדרת דגל, ייתכן כי המכשיר הנוסף יהיה דגם ה-9T. כמו כן, מאחר והחברה הציגה את סדרת ה-Nord, הגיוני שוואןפלוס תשלב את דגם ה-T בסדרה המרכזית, ולא בהכרזה נפרדת.

כאמור, הדלפות מספרות על הכרזה מוקדמת בחודש מרץ 2021, בניגוד לשנים הקודמות בהן הציגה החברה את המכשירים בחודשים אפריל, מאי ויוני.

המפרט הטכני

על פי אותם מקורות, הסדרה החדשה צפויה לכלול מפרט בסיסי אחיד הכולל את מעבד ה-Snapdragon 875 של קוואלקום, מסך OLED עם קצב ריענון גבוה במיוחד של 144 הרץ, עמידות בתקן IP68 נגד מים ואבק וכן אפשרות לשילוב טעינה מהירה של 65 וואט.

על פי הטיעונים ברשת, אחת הסיבות להקדמת ההכרזות בשנה הקרובה נובעת מהחלושתה של וואווי (Huawei) בשווקים השונים ולכן היצרניות רואות בזה הזדמנות לתפוס את נתח השוק שלהם. סיבה נוספת עולה כי המכירות של מכשיר ה-8T לא תפס בצורה שהחברה ציפתה ולכן היא ממהרת להכריז על אחד נוסף לפני שהיא תאבד רוכשים פוטנציאליים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch