אפל הרחיבה את האחריות לאוזניות האירפודס פרו ובישראל כבר נערכים לתקן

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לפני כשבוע פגה האחריות הרשמית של אוזניות האירפודס פרו הראשונות שיצאו לרוכשים הראשונים לפני שנה. לצד התאריך המיוחד יצאה אפל (Apple) עם הודעה כי האחריות תורחב לשנה נוספת ותהיה תקפה לתקלות מסוימות שהתגלו באוזניות.

על פי אפל, נראה שמספר מסויים של יחידות לוקה בתקלה הגורמת לבעייה בכל מה שקשור לסינון רעשים, או רעשים לא צפויים שנוצרים בסיטואציות מסויימות. בעקבות הגילוי, אפל החליטה להרחיב את משך תקופת האחריות לשנה נוספת ולהחליף/לתקן בחינם לכל מי שחווה את אותה תקלה מדוברת.

תמונה: אפל

אז מי זכאי להחלפה / תיקון

אם אתם עומדים בתנאי הבאים וחווים את אחת התקלות המפורטות מטה, אתם זכאים להחלפה / תיקון:

  • אוזניות האירפודס פרו שקניתם ייוצרו לפני אוקטובר 2020 (מה שאומר כל האוזניות שבחוץ, נכון לכתיבת שורות אלה)
  • באחת האוזניות או שתיהן, אתם חווים:
    1. רעש סטטי או צפצוף חלש בסביבה רועשת במהלך שיחה טלפונית או בזמן פעילות ספורטיבית .
    2. סינון רעשים לא עובד כמצופה ( Active Noise Cancellation ) בצליל בס נמוך או עלייה ברעשי רקע ( לדוגמא: רעש רחוב או מטוס).
תמונה: אפל

חשוב לציין כי אם קיימים נזקי מים, שבר או כל דבר שאינו כלול באחריות הרגילה, לא תהיו זכאים להחלפה. כמו כן, כל בעיה שאינה כלולה ברשימה מעלה גם היא לא תהיה כלולה בתכנית ההחלפה / תיקון.

עכשיו גם בישראל

זמן קצר לאחר שאפל הכריזה על התוכנית, גם הנציגות הרשמיות בארץ, איידיגיטל ומעבדת DCS, ערוכות לקבל ישראלים החווים את התקלה. כדי ליצור קשר עם איידיגיטל מלאו את הטופס הזה כאן, וכדי ליצור קשר עם DCS, לחצו כאן.

שימו לב, גם DCS וגם איידיגיטל מצהירות על זמן מענה ארוך מהרגיל, כאשר הראשונה מעדכנת כי מדובר בעומס על המוקד בעוד השנייה כבר מצהירה מראש כי מאפל נמסר שמלאי חלקי החילוף הוא קטן והתיקונים יחלו ברגע שהחלקים יגיעו ובהתאם לכמות הפניות. בכל מקרה, אם אתם חווים את הבעיה המדוברת שווה להרשם באתר ולהמתין.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *