איירפודס 3 בהדלפה ראשונה \ תמונה: 52audio

אוזניות האיירפודס 3 הודלפו בתמונות ראשונות; מזכירות את עיצוב האיירפודס פרו

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

שמועה אודות השקת סדרת אוזניות האיירפודס 3, איירפודס פרו 2 ואיירפורדס סטודיו ברבעון הראשון של 2021, מקבלת היום (חמישי, 5.11) חיזוק עם תמונות חדשות הטוענות להיות העיצוב של אוזניות האיירפודס 3.

איירפודס 3 \ תמונה: 52audio
איירפודס 3 \ תמונה: 52audio

אתר 52audio מדליף לכאורה תמונות ראשונות של אוזניות האיירפודס 3, על פי התמונות שהודלפו ניתן לראות כיצד אפל מעתיקה את העיצוב מהאיירפודס פרו ואף מקטניה אותן בגודל. כך שהקו העיצובי בין האוזניות יהיה דומה. התמונות מציגות את האוזניות שמגיעות עדיין עם אותו הקייס המוכר מדור האיירפודס 2 והאיירפודס 1.

איירפודס 3 \ תמונה: 52audio
איירפודס 3 \ תמונה: 52audio

הפיצ’רים עדיין אינם ידועים בשלב זה, אך אנו יכולים לצפות כי אפל תוסיף תמיכה בניקוי רעשים, אפשרויות חדשות, וכמובן גם כאן – האיירפודס 3 יקבלו אפשרויות תוכנה שונות מהדור הקודם האיירפודס 2. אנו מניחים כי נקבל אפשרויות שהיו בלעדיות לאיירפודס פרו הראשונות, ואילו האיירפודס פרו 2 יקבלו פיצ’רים מתקדמים הרבה יותר.

שתפו אותנו בתגובות, מה אתם חושבים על העיצוב החדש של אוזניות האיירפודס 3? ואם אתם מחכים לצבעים חדשים, לא מאמינים שאפל תשלב צבע נוסף מלבד הצבע הלבן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra