אוזניות Bose QuietComfort Earbuds | תמונה: יח"צ

ניופאן משיקה בישראל אוזניות אלחוטיות חדשות של Bose בצמוד להשקה העולמית

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

ניופאן, היבואנית הבלעדית של BOSE בישראל משיקה בצמוד להשקה העולמית את שני סוגי אוזניות ה True Wireless החדשות של חברת הסאונד המוכרת.

האוזניות החדשות והמדוברות הושקו לאחרונה בעולם, מספקות איכות שמע ויכולת ניטרול רעשים גבוהה, בעלות עיצוב חדשני ומתקדם הכולל מיקרופון מנטרל רעשי רקע, משטח מגע אינטואיטיבי חכם מאפשר שליטה על מגוון פעולות ועוד.

אוזניות Bose QuietComfort Earbuds

אוזניות אלחוטיות בעלות עיצוב חדש וקומפקטי, עם סינון רעשים מתקדם הודות לשילוב אידיאלי של מנגנון סינון אקטיבי ופסיבי, עם אפשרות לבחור בין 11 רמות להתאמה אידיאלית.

אוזניות Bose QuietComfort Earbuds | תמונה: יח”צ
אוזניות Bose QuietComfort Earbuds | תמונה: יח”צ

טכנולוגיית ה- Volume-optimized Active EQ הייחודית של Bose מבטיחה קול טבעי ומאוזן בעת האזנה למוזיקה, שיחות וקולות שונים בכל עוצמות קול.

עיצוב מתאמי האוזניים ה –Stay Here Max הייחודי ל-Bose מאפשר נוחות אידיאלית לאורך זמן. הפטנט הבלעדי של טכנולוגיית eartip מונעת מהאוזניות ליפול מהאוזן תוך שמירה על נוחות מירבית.

אוזניות Bose QuietComfort Earbuds | תמונה: יח”צ

באוזנייה הימנית תמצאו מיקרופון בעיצוב מיוחד שמזהה ומדגיש את הקול בעת שיחה ומנטרל את רעשי הרקע כך שהמשתמש מתמקד בקול שלו ולא ברעשים מסביב. בנוסף, על האוזנייה הורכב משטח מגע אינטואטיבי חכם המאפשר שליטה מעולה על מגוון פעולות. כמו כן, בדומה לאוזניות אחרות, גם האוזניות האלה של Bose יפסיקו לנגן כל מוזיקה או סאונד ברגע שאחת האוזניות תוסר.

האוזניות החדשות עומדות בתקן IPX4 המגן מפני זיעה ומים וזמן השימוש מגיע לעד 6 שעות פעילות בטעינה בודדת, לצד 18 שעות נוספות באמצעות נרתיק הטעינה.

אוזניות Bose Sport Earbuds Wireless

אוזניות הספורט האלחוטיות של BOSE בעיצוב חדשני ייחודי, קטן יותר, עוצמתי יותר. עמידות בפני זיעה ואידיאליות לפעילויות ספורטיביות כמו ריצה, אימוני כוח, רכיבה על אופניים, יוגה ועוד.

אוזניות Bose Sport Earbuds Wireless | תמונה: יח”צ

כמו אוזניות הQC Earbuds המוזכרות למעלה, גם כאן משולבת טכנולוגיית ה-Volume-optimized Active EQ, משטח המגע החכם והמיקרופון באוזנייה הימנית שמזהה ומדגיש את הקול בזמן שיחה.

אוזניות Bose Sport Earbuds Wireless | תמונה: יח”צ

כמו כן, גם תקן ה-IPX4 ומתאמי הסיליקון הייחודיים משולבים באוזניות החדשות, אך לעומת הדגם המוזכר מעלה, זמן הסוללה כאן קצר יותר ועומד על 5 שעות בכל טעינה, לצד שתי טעינות נוספות עם נרתיק הטעינה (סה”כ 10 שעות נוספות).

אוזניות Bose Sport Earbuds Wireless | תמונה: יח”צ

בשתי זוגות האוזניות ניתן לשלוט באמצעות אפליקציית Bose Music, המאפשרת שליטה קלה בהגדרות השונות, שליטה בסינון הרעשים, ניהול קישוריות ה-Bluetooth, עדכוני תוכנה ועוד.

מחיר וזמינות

  • אוזניות Bose QC Earbuds זמינות בצבעים שחור וכסוף-לבן בעבור מחיר מומלץ של 1,390 שקלים
  • אוזניות Bose Sport Earbuds זמינות בצבעין שחור, אפור-צהוב ותכלת, בעבור מחיר מומלץ של 999 שקלים.

את האוזניות ניתן להשיג באתר ניופאן וברשתות הנבחרות.

שתפו כתבה