סמסונג משיקה את עדכון ה-OneUI 2.5 לגלקסי נוט 9; העדכון האחרון

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם עדיין עם הגלקסי נוט 9, תשמחו לדעת כי סמסונג (Samsung) משיקה בימים אלו את העדכון האחרון והגדול ה-OneUI 2.5. העדכון מביא עימו מספר פיצ’רים שהוצגו לראשונה בגלקסי S20, וכעת מגיעים גם אל הדורות הקודמים, יחד עם הגלקסי נוט 9.

סמסונג מעדכנת כי מדובר בעדכון האחרון בהחלט עבור המכשיר, ה-OneUI 2.5 מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 והוא כולל את עדכון האבטחה של חודש אוקטובר 2020. סמסונג עצמה תמשיך לעדכן את הנוט 9 שנה נוספת עם עדכוני אבטחה. אבל עדכונים גדולים והוספת פיצ’רים כבר לא יקרו. כמו כן, אנדרואיד 10 היא מערכת ההפעלה האחרונה למכשיר.

עדכון ה-OneUI 2.5 מגיע עם מספר חידושים לגלקסי נוט 9, והוא כולל מספר חידושים כמו: מצב פרו וידאו, מחוות ניווט עבור לאנצ’רים צד ג’, שיפור לאפליקציית הפתקים, אפשרות הפעלת DeX באופן אלחוטי ועוד.

העדכון זמין כבר היום (שישי 16.10) בגרמניה והוא צפוי להגיע לישראל ומדינות נוספות בעולם בימים ובשבועות הקרובים לכלל המשתמשים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *