המכירה המוקדמת לאייפון 12 החלה; בטייוואן כבר נגמר המלאי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לפני מספר דקות פתחה אפל (Apple) את המכירה המוקדמת בארה”ב עבור מכשירי האייפון 12 והאייפון 12 פרו. כמה שעות קודם לכן נפתחה המכירה בטייוואן וכבר יש דיווחים על מלאי שנגמר.

לפני 3 ימים הוכרזה באופן רשמי סדרת האייפון 12 החדשה שתלווה את אפל בשנה הקרובה. כידוע, אפל השיקה ארבעה מכשירים: אייפון 12, אייפון 12 פרו, אייפון 12 פרו מקס ודגם קטן וחדש בשם אייפון 12 מיני.

אייפון 12 | תמונה: צילום מסך, אפל

המכירה המוקדמת נפתחה היום בשעה 15:00 שעון ישראל, כאשר רק דגמי האייפון 12 ואייפון 12 פרו יוצעו לרכישה, כשהמשלוחים ייצאו ב-23 באוקטובר. שאר האייפונים יוצעו למכירה מוקדמת רק בנובמבר.

אייפון 12 פרו | תמונה: צילום מסך, אפל

מחירי האייפונים שיוצעו היום עומדים על 799 דולרים עבור האייפון 12 וכ-999 דולרים עבור דגם האייפון 12 פרו. כפי שפרסמנו, בישראל המכשירים צפויים לעלות החל מ-3,490 שקלים עבור האייפון 12 והחל מ-4,190 שקלים עבור דגם הפרו.

במידה ואתם מתכוונים לרכוש אולי כדאי שתמהרו. יום לאחר ההכרזה, כמה ספקיות סלולר בטייוואן פתחו מכירה מוקדמת עבור האייפונים המדובר והמלאי נחטף כבר תוך 45 דקות. על פי הספקיות, רוב הרוכשים שריינו לעצמם את דגם האייפון 12, אך לא מעט אנשים גם בחרו בדגם הפרו.

באיזה דגם אתם תבחרו?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch