ככה תפעילו את Vanish Mode – הפיצ’ר באינסטגרם שמעלים שיחות שלמות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בסוף חודש ספטמבר האחרון חשפה פייסבוק (Facebook) את המיזוג של אפליקציית המסנג’ר בתוך אינסטגרם, וכן הכריזה גם על מספר פיצ’רים חדשים, ביניהם גם ה-Vanish Mode.

כפי שרומז השם, פיצ’ר ה-Vanish Mode מאפשר לכם לנהל שיחות אשר ייעלמו ברגע שתצאו מהשיחה. את הפיצ’ר אפשר להפעיל בכל רגע נתון בשיחה, ולא ישפיע על מה שקדם לשימוש במצב החדש.

ככה תפעילו את זה

הפיצ’ר עדיין יוצא בהדרגה למשתמשים אך אלה שקיבלו אותו יוכלו להפעיל אותו כך:

  1. הכנסו לשיחה חדשה או קיימת דרך האינסטגרם
  2. אם זו הפעם הראשונה שתראו את הפיצ’ר, אינסטגרם יודיעו לכם עליו ברגע שתכנסו לשיחה, אך אם לא, אתם מוזמנים לנסות להפעיל אותו בכל זאת על ידי החלקת המסך למעלה.
  3. אחרי שהחלקתם, יופיע לכם גשם של אימוג’ים ומאותו רגע אתם בשיחה שכל מה שתכתבו בה ייעלם ברגע שתצאו ממנה.
  4. כדי לצאת מהמצב, לחצו על אפשרות כיבוי המצב הנמצא בראש השיחה או להחליק שוב למעלה.
כל מה שתוכלו לעשות ב-Vanish Mode

חשוב לציין, במידה ויש לכם צורך לדווח על שיחה לא הולמת, כל מה ששותף במצב המעלים את ההודעות, ייכלל בדיווח למרות שהן אינן חשופות לכם יותר, וזאת על מנת להגן על המשתמשים.

צפו בהצצה ראשונה על הפיצ’ר החדש:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *