פתחו את היומנים: אפל תערוך את אירוע חשיפת האייפון 12 ב-13 באוקטובר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) משחררת את תאריך חשיפת סדרת האייפון 12, האירוע יערך ביום שלישי הקרוב ה-13 באוקטובר בשעה 20:00 שעון ישראל.

ההזמנה לאירוע האייפון 12 שיערך ב-13 באוקטובר

השנה אפל צפויה להשיק לא פחות מ-4 מכשירי אייפון חדשים. על פי המדליף והיוטיובר ג’ון פרוסאר, ארוע האייפונים צפוי להערך בתאריך ה-13 באוקטובר, כאשר סדרת האייפון 12 תציע 2 מכשירים: הראשון אייפון 12 מיני, בעל מסך בגודל של 5.4 אינץ’ עם זוג מצלמות, והשני אייפון 12 בעל מסך בגודל 6.1 אינץ’ שאף הוא צפוי להגיע עם זוג מצלמות וחומרה דומה רק עם גודל מסך גדול יותר וכנראה כמות זיכרון RAM חזקה מהאח הקטן.

צילום: EverythingApplePro יוטיוב

יחד עם 2 המכשירים המוזלים בסדרה, אפל צפויה להכריז על 2 מכשירי אייפון 12 פרו. כאשר הראשון אייפון 12 פרו בעל מסך בגודל 6.1 אינץ’ עם 3 מצלמות, נורית פלאש וחיישן LiDAR. האח הגדול, האייפון 12 פרו מקס צפוי להגיע בגודל של 6.7 אינץ’, גם כאן עם מערך צילום דומה לאח הקטן עם נורית פלאש וחיישן ה-LiDAR. סדרת מכשירי הפרו צפויים להיות עם תמיכה ברשת ה-5G.

סדרת האייפון 12 המוזלת צפויה לצאת כהזמנה מוקדמת עוד באותו היום, 13 באוקטובר, כאשר ההשקה המלאה תתקיים מספר ימים לאחר מכן. לעומת זאת, על פי פרוסאר, סדרת האייפון 12 פרו אף היא תוצע כהזמנה מוקדמת עוד באותו היום, אך השקת המכשיר לא תהיה לפני חודש נובמבר עם תאריך שכרגע לא ידוע. עוד מוסיף ג’ון, כי המידע שהגיע אליו כרגע הוא המידע העדכני “במערכת” וכי ייתכנו שינויים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra