אפל מעדכנת את מקלדת האימוג’ים ב-iOS 14.2 עם למעלה מ-100 אימוג’ים חדשים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) עובדת בימים אלו על עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 14.2 שכרגע נמצא בשלבי פיתוח והוא צפוי לצאת לכלל המשתמשים בשבועות הקרובים. יחד עם העדכון החדש, אפל צפויה להציג מספר שיפורים במערכת ההפעלה iOS 14 שרק שוחררה לפני קצת יותר משבוע.

העדכון “הגדול” הבא עבור מערכת ההפעלה למשתמשי האייפון והאייפד iOS 14.2 יביא עימו לא פחות מ-100 אימוג’ים חדשים. כאשר 66 אימוג’ים חדשים שמתווספים לרשימה כמעט בלתי נגמרת של אימוג’ים. מלבד 66 אימוג’ים חדשים, אפל מעדכנת את צבע העור באימוג’ים קיימים עם למעלה מ-55 אימוג’ים חדשים על מנת שניתן יהיה לקבוע צבע עור שונה.

עדכון מערכת ההפעלה iOS 14 \ תמונה: אפל

חלק מהאימוג’ים החדשים שניתן למצוא: מטבע, נינג’ה, תולעת, אוכמניות, לב, ריאות, כפכף, בובת בבושקה, סולם, דלי, שלט, מלכודת עכברים ועוד.

להלן האימוג’ים החדשים בעדכון iOS 14.2:

אימוג’ים 13 \ תמונה: אפל

עדכון האימוג’ים נקרא “אימוג’י 13”, וכבר קיים עדכון חדש הנקרא “אימוג’י 14”, אבל בגלל הקורונה אימוג’יפדייה הודיעו כי תהיה דחיה של השקת האימוג’ים החדשים שצפויים לצאת בשנה הבאה (2021), מה שאומר שנקבל את האימוג’ים החדשים רק ב-2022.

אבל אל דאגה, בשנה הבאה אנו צפויים לקבל עדכון אימוג’ים נוסף הנקרא “אימוג’י 13.1” והוא יכלול מעט חידושים באימוג’ים הקיימים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra