בקרוב ניתן יהיה להתחבר לחשבון הוואטסאפ בארבעה מכשירים שונים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp), בקרוב תאפשר לנו להתחבר עם מספר טלפון אחד בעד ארבעה מכשירים בו זמנית. הפיצ’ר החדש עליו עובדת החברה, יאפשר לנו סוף סוף להתחבר לחשבון הוואטסאפ במכשיר אחר מבלי הצורך בחיבור ישיר למכשיר בעל המספר הראשי.

ריבוי מכשירים על אותו מספר בקרוב בוואטסאפ \ תמונה: WABInfo

כיום, וואטסאפ מאפשרת להתחבר למחשבים וטאבלטים על ידי סריקת קוד ה-QR והחשבון שלנו מופיע כמראה על גבי המחשב לדוגמא. החיבור לא נשאר קבוע כאשר אנו פותחים את הוואטסאפ במחשב אחר. מה שמחייב אותנו להתחבר בכל פעם מחדש. אבל מה היה קורה אם רכשתם מכשיר נוסף, ואתם רוצים להתחבר לחשבון הוואטסאפ במספר הראשי שלכם? זה לא אפשרי.

אבל כל זה עומד להשתנות בקרוב – וואטסאפ בשלבי סיום של פיתוח האפשרות להתחבר בעד ארבעה מכשירים באותו הזמן על גבי אותו מספר ראשי מבלי הצורך לסרוק אף קוד. הפיצ’ר נקרא “Multiple Devices” והוא כרגע תחת פיתוח ויהיה זמין בקרוב למשתמשי הבטא באייפון ובאנדרואיד.

תמונה: צילום מסך

לאחר התקנת וואטסאפ על מכשיר חדש, תתווסף אפשרות חדשה לצד זו הקיימת שתאפשר לסנכרן את מספר הטלפון על גבי המכשיר החדש או להתחבר עם מספר חדש. אם המשתמש יבחר להתחבר על גבי מספר ישן במכשיר חדש, וואטסאפ יבצע סנכרון של היסטוריית השיחות, הודעות, קבוצות וכו’. בשלב ראשון, לא כל האפשרויות יהיו זמינות.

כיום, אם המכשיר הראשי אינו מחובר או כבוי – לא ניתן להתחבר לחשבון הוואטסאפ במחשב או בטאבלט על ידי שימוש ב-WhatsApp Web או באפליקציה למערכות ההפעלה חלונות או מק. אך כאשר הריבוי מכשירים יעבוד, לא יהיה צורך במכשיר הראשי שיהיה זמין על מנת שחשבון הוואטסאפ יעבוד לדוגמה על המחשב האישי או על גבי מכשיר אחר.

בעת השקת השירות החדש, וואטסאפ תשחרר את האפליקציה לטאבלטים למשתמשי האייפד וטאבלטים מבוססים מערכת ההפעלה אנדרואיד לצד אפליקציה רעננה עם פיצ’רים חדשים למשתמשי מערכות ההפעלה חלונות 10 או מק.

אנו נמשיך לדווח אודות פיתוח הריבוי מכשירים על גבי מספר אחד בוואטסאפ כשזה יהיה זמין בבטא ולכלל המשתמשים בחודשים הקרובים. 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *