החל מהשעה 23:00: סוני תחשוף את כל הפרטים אודות ה-PS5; זמינות ומחירים [שידור החי החל]

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סוני (Sony) תערוך הערב בשעה 23:00 את אירוע החשיפה של כל הפרטים שרצינו לדעת אודות הדור הבא של קונסולת המשחקים שלה, ה-PS5. סוני תציג את המחירים של 2 התצורות (דיגיטלי או רגיל עם כונן דיסקים), הזמנה מוקדמת ותאריך השקה.

PS5
PS5 \ תמונה: סוני

בדומה למיקרוסופט עם קונסולות המשחקים שלה ה-Xbox Series X ו-Xbox Series S שיהיו זמינות לרכישה החל מה-10 בנובמבר ובמחיר התחלתי של $299, סוני עצמה צפויה להציע את ה-PS5 בתצורה הדיגיטלית שתגיע ללא כונן דיסקים ותתמוך בהזרמת משחקים ורכישה והורדה מהחנות במחיר מוזל אל מול התצורה “הרגילה” והמוכרת שכוללת את כונן הדיסקים, וכמובן הורדת משחקים מהחנות והרשמה לשרות הזרמת המשחקים מבלי הצורך להתקין אותם פיזית על גבי הקונסולה.

Xbox Series X vs PS5 \ תמונה: אילוסטרציה

סוני עצמה צפויה להציע מחירים דומים לאלו של מיקרוסופט, וגם תאריך ההשקה צפוי להיות בצמוד להשקת קונסולות המשחקים ה-Xbox. החל מהשעה 23:00 בערב אנו נפרסם כאן באתר את הקישור לצפייה בשידור שתערוך סוני ונעביר עדכונים באתר, בעמוד הפייסבוק שלנו ובקבוצת הטלגרם.

 

עדכון: השידור החי החל 

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra