אפל הכריזה על שעון האפל ווטש SE המוזל בעל מפרט מתקדם; החל מ-$279

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מלבד סדרת השעון האפל ווטש 6, משיקה היום אפל (Apple) את שעון האפל ווטש SE – השעון המוזל של החברה. השעון החדש יגיע עם עיצוב הדומה לסדרה 4 ובמחיר של החל מ-$279.

האפל ווטש SE יכלול את הפיצ’רים המוכרים כמו: התראה על נפילה, מעבד ה-S5, ספיקר ומיקרופון חזקים יותר, סוללה משופרת, Bluetooth 5.0, תמיכה ב-Wifi 6 ובעיקר, במחיר מוזל מאוד לכל כיס. החל מ-$279 לדגם ה-GPS, ו-$359 לדגם ה-GPS+סלולר.

השעון החדש יימכר אל מול האפל ווטש סדרה 3 וסדרה 6. כאשר סדרה 3 יורדת למחיר של $199 דולר בלבד. האפל ווטש SE יגיע עם מסך גדול יותר מסדרה 3, ועם מערכת ההפעלה watchOS 7 עם עדכונים של קרוב ל-5 שנים.

האפל ווטש SE המוזל החדש יהיה זמין לרכישה בחנויות אפל החל מיום שישי הקרוב (18.09) וזמין מהיום בהזמנה מוקדמת באתר החברה. השעון צפוי להגיע לישראל בסוף החודש\תחילת אוקטובר במחיר דומה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra