טיקטוק לפה או לשם? \ תמונה: אילוסטרציה

טיקטוק בסכנה: דונלד טראמפ הודיע כי לא ידחה את תחילת תוקפו של הצו הנשיאותי

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית הוידאו הפופולרית טיקטוק (TikTok) בסכנת הכחדה, נשיא ארה”ב דונלד טראמפ הודיע כי הוא לא ידחה את תחילת תוקפו של הצו הנשיאותי מעבר ל-20 בספטמבר. זה אומר שלחברת האם ByteDance הסינית נותר קצת יותר משבוע להשלים את עסקת המכירה של טיקטוק מידי Tencent Holdings Ltd.

להתראות לטיקטוק? \ תמונה: טיקטוק

אם בתוך כשבוע טיקטוק לא תמצא לה בית חם בארה”ב, האפליקציה תוסר מחנויות האפליקציות והגישה אליה בארה”ב תיסגר באופן מיידי. מה שיפגע אנושות באחת מהאפליקציות היותר פופולריות שנראו כאן בשנים האחרונות.

לא רק טיקטוק, שרות המסרים הפופולרי ביותר בסין WeChat, אף הוא בסכנה. אפל, גוגל ועוד חברות ענק בשוק האמריקאי עושות שימוש בפלטפורמה של WeChat על מנת לתקשר עם התושבים ברפובליקה של סין. שם אפליקציות כמו וואטסאפ וטלגרם אסורות בשימוש ויש צורך ב-VPN על מנת להתחבר. חסימת WeChat תביא לפגיעה קשה בין התקשורת לחברות הענק בארה”ב ולמפעלים בסין.

שרות המסרים WeChat \ תמונה: אילוסטרציה

אנחנו מקווים כי ימצא פתרון לרכישת טיקטוק והעסקה תושלם עד ה-20 בספטמבר. מיקרוסופט, וולמארט, טוויטר וחברות נוספות הביעו התעניינות ברכישת האחזקות בארה”ב. דבר שכמובן ישאיר את טיקטוק ו-WeChat בחיים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra