לפני ההשקה הרשמית: אלו המחירים והדגמים של הGalaxy S9 בישראל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ביום ראשון הקרוב (11 במרץ) יושקו מכשירי הגלקסי S9 בישראל באופן רשמי, אך כבר כעת מתקבלת תמונה של סדר גודל המחיר וזמינות הדגמים שיהיו בישראל, כשבוע לאחר הכרזתו הרשמית בעולם.

ניתן לראות כבר מפעילות סלולר רבות המקיימות הרשמה להזמנה מוקדמת, לצד היבואנית הרשמית ‘סאני’ שפתחה את שעריה להזמנות כמספר דקות לאחר השקת המכשיר בתערוכת MWC 2018 ברצלונה בשבוע שעבר. כחלק מחבילת האיבזור הנלווית למכשיר, המקדימים לרכוש במסגרת המבצע יוכלו לקבל את עמדת ה-DeX החדשה של סמסונג שתתלווה ותשלים את המכשיר החדש, לצד הטבות נוספות כגון אביזרים נלווים, כרטיסי זיכרון ועוד, בהתאם למקום הקנייה.

מחירי המכשירים

  • הדגם הבסיסי ביותר של ה-Galaxy S9 הכולל נפח איחסון של 64GB, יעלה החל מ3,189 שקלים דרך המשווקים המורשים, שכוללים את אחריות היצרן.
  • בעבור ה-Galaxy S9 עם נפח איחסון של 128GB, תיאלצו להפרד ממחיר של החל מ-3,450 שקלים.
  • דגם ה-Galaxy S9 Plus צפוי להגיע בתצורת 128GB של איחסון ויימכר החל מ3,700 שקלים אצל אותם המשווקים.

המכשירים יהיו זמינים בשלושה צבעים: שחור, אפור וסגול לילך.
*באילת כמובן המחירים צפויים להיות נמוכים יותר ב17%.

מקור תמונה: סמסונג

זמינות

במסיבת העיתונאים בברצלונה, הצהירה סמסונג כי המכשירים החדשים יהיו זמינים בעולם כבר ב-16 למרץ, אך ההקדמה של כלל החברות להזמנה המוקדמת עוד לפני ההשקה הרשמית, יכולה ללמד כי זמינות המכשירים ייתכן ותהיה לפני תאריך ההשקה העולמית.

לפני שקונים

החל מה-11 למרץ, ייתכן ויחל שיווק אגרסיבי יותר שילווה בהשקה הרשמית של המכשיר, אך לפני שאתם רצים לקנות, תעצרו ותבררו מה היא הקנייה הנכונה בשבילכם. המחירים המוזכרים מעלה הם ככל הנראה מחירים שישתנו בין משווק למשווק, כאשר ההבדלים יהיו מינוריים, כל עוד מדובר באחריות יבואן רשמית. יחד עם זאת, ייתכנו חנויות המציעות אחריות ייבוא מקביל שישוקפו במחירים זולים יותר לצרכן, עם מעט יותר הטבות נלוות. בין החברות שמציעות את המכשיר כבר במכירה מוקדמת תוכלו למצוא את פרטנר, פלאפון, סלקום ודינמיקה, לצד היבואנית הרשמית סאני.
עוד חשוב לדעת שחלק מהחנויות/מפעילות סלולר מציעות טרייד אין תמורת מכשיר ישן, שייתכן וישתלם לכם לשאול גם אם לא מציעים לכם באופן אוטומטי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch