אפל ווטש סדרה 6 \ תמונה: iupdate The Verifier

דיווח: אפל לא תציג את סדרת האייפון 12 ב-15 בספטמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני מספר דקות, חברת אפל (Apple) שלחה הזמנה לאירוע שאותו תערוך בתאריך ה-15 בספטמבר (יום שלישי) בשעה 20:00 שעון ישראל באפל פארק. האירוע הנ”ל אף הוא יהיה וירטואלי בדומה ל-WWDC 2020, ואנו למדים כי לא יהיו בו אייפונים.

מארק גרומן מצייץ בטוויטר ומדגיש: “האירוע שיערך ב-15 בספטמבר לא יכלול בו את סדרת האייפון 12, אפל תחשוף את סדרת האפל ווטש 6 והאייפד אייר 2020”.

מה שאכן מאשר את ההדלפה של ג’ון פרוסר לפני כשבוע, כאשר אפל היתה צפויה להכריז מוקדם היום בבוקר (שעון קליפורניה 09:00, ישראל 19:00) על האפל ווטש סדרה 6 והאייפד אייר החדש. אבל מארק טען כי הבוקר נזכה להזמנה בלבד, ונראה שלבסוף שניהם צדקו – סדרת האייפון 12 תחשף רק בחודש אוקטובר באירוע נפרד, וכי השקת האייפון 12 תהיה כנראה לקראת סוף אוקטובר, והאייפון 12 פרו רק בנובמבר.

אפל ווטש עם זיהוי ביומטרי \ תמונה: iupdate The Verifier

זאת תהיה השנה הראשונה בה אפל לא תשיק את האייפון והאפל ווטש זה לצד זה. כאשר מדובר ב-2 מכשירים כמעט בלתי נפרדים שצריכים אחד את השני על מנת לתפקד ולהסתנכרן. אז נכון, בכל עדכון תוכנה וחומרה אפל ממשיכה להוריד עוד ועוד שכבות בין הקישוריות של השעון והאייפון, אבל למה דווקא להפריד ביניהם השנה? שאלה טובה.

“הזמן עף” הזמנה לאירוע האפל ווטש \ תמונה: אפל

“הזמן עף” כפי שנכתב בהזמנה לאירוע, מה שאכן מאשר כי מדובר בשעון האפל ווטש ולא בסדרת האייפון 12.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra