טכנולוגיה ואינטרנט

סלקום מגיעה ל- Apple TV

סלקום, שמנסה עדיין בכל כוחה להכנס לתחום הטלויזיה, ולאחרונה אף חגגה 100,000 משתמשים בסלקום TV.
כעת מכריזה ספקית הסלולר על שיתוף פעולה ראשון עם אפל, בו היא משלבת את תכניה בסטרימר של אפל – Apple TV.

תמורת 99 ש”ח בחודש, סלקום תאפשר “לקלוט” את שידורי עידן פלוס דרך האפליקציה (1,2,10) בנוסף לתכנים אותם היא משדרת בימים אלה.
לצד תכנים אלה, ניתן יהיה להשתמש במיטב הפונקציונאליות שמציע הסטרימר של אפל, הכוללים גישה לiTunes ו’אפל מיוזיק’ לשמיעת מוזיקה (בתשלום נפרד), שידור תכנים ממוצרי אפל דרך AirPlay ושימוש במגוון אפליקציות הזמינות עבור הסטרימר.

לצד האפשרות החדשה ישנה אפשרות נוספת שקיימת כבר זמן מה ומהווה חלופה לא רע לשירות הקיים. סלקום מציעה כבר זמן מה, ותמורת 40 שקלים בלבד (עד 5 משתמשים), אפליקציית מובייל שניתן להתקין על כל סטרימר אנדרואידי.

המצטרפים לסלקום TV ב-99 ₪ יוכלו לקבל את ה- 4 Apple TV ללא תוספת תשלום (במקום ממיר של סלקום TV) בשיטת החיוב-זיכוי של 30 ש”ח ל – 36 חודשים, כלומר, במידה ותחליטו לעזוב את החברה תצטרכו להשלים את יתרת החיובים.

מקור
סלקום TV
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close