LG | אל ג'יסלולר | LG

ה-G7 של LG הודלף – מסך גדול יותר ובליטה בקדמת המכשיר

בעיצומה של תערוכת MWC 2018 בברצלונה, נחשף מה שמתברר כאחד מדגמי סדרת ה-G7 של LG הכולל יחס גוף-מסך משופר עם "בליטה קטנה" המוכרת לכולנו ממכשיר האייפון עשר של אפל.

התמונות המודלפות מגיע מאתר החדשות הישראלי Ynet, אשר הצליח להניח את ידיו על מה שמתברר כדגם ה-G7 Neo של LG. המכשיר, כך נטען, הוצג במסגרת אירוע סגור לשותפותיה העסקיות של LG בתערוכת המובייל, כאשר ההכרזה הרשמית על סדרת המכשירים צפוייה לקרות דווקא מחוצה לה, אך ללא תאריך ידוע כרגע.

כפתור הכיבוי והדלקה | מקור תמונה: גיא לוי, Ynet

מבחינת הנתונים הטכניים של המכשיר, ערכת השבבים שצפויה להריץ אותו היא לא אחרת מאשר Snapdragon 845, המעבד העדכני ביותר מבית קוואלקום. זיכרון העבודה שצפוי להתלוות אליו יהיה בין 4 ל-6 ג'יגה בייט יחד עם נפח איחסון הנע בין 64 ל-128 ג'יגה בייט. LG שהצהירה על יחס המסך 18:9 כסטנדרט עם מכשירה בדור הקודם, מציגה מסך חדש בגודל 6" בעל יחס מסך של 19:5.9 ברזולוצייה של 3120×1440 עם 900ppi.

בתחום הצילום ניתן לראות בגב המכשיר מערך צילום כפול עם זוג מצלמות בעלות חיישן צילום של 16 מגה פיקסל כל אחת, עם מפתח צמצם משופר בכל אחת לצד מייצב אופטי ויכולות צילום בזווית רחבה. עוד ניתן לראות בגב המכשיר את חיישן טביעת האצבע, לצד כפתור בצד המכשיר שנראה כי ישמש עבור כיבוי והדלקה, מה שככל הנראה יסיר את הפונקציונאליות הזו מהחיישן הביומטרי. בחזית המכשיר, בבליטה הקטנה המונעת ממסך המכשיר להמתח עד הסוף, תוכלו למצוא את המצלמה הקדמית בעלת חיישן צילום של 8 מגה-פיקסל עם עדשה רחבה.

הבליטה של האייפון | מקור תמונה: גיא לוי, Ynet

בעוד שנראה כי מדובר במכשיר אמיתי המיוצר על ידי LG, לא ברור אם המכשיר הבא של החברה אכן יתפרסם תחת השם G7, שכן  הכריזה החברה הקוריאנית לא מעט פעמים כי היא מעוניינת לשנות את אסטרטגיית השיווק וללכת בדרך שונה, שתכלול בין היתר את שינוי שם הסדרה. כמהלך ראשון מתוך השינוי, בחרה החברה שלא להשיק את ספינת הדגל הרגילה שלה במהלך תערוכת ה-GSM, בניגוד לשנים האחרונות, והכרזה נפרדת צפויה להתרחש בחודשים הקרובים. את מקומה בתערוכה תפסה חברת סמסונג, אשר השיקה את ה-Galaxy S9 אחרי לא מעט שנים בהן הקפידה להפריד את אירוע ההכרזה שלה מאור הזרקורים של התערוכה.

מקור
Ynet
תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close