תמונה: יח"צ

חברת LG מציגה מקררים עם יכולת חיטוי אוטומטית, מעקב אחרי מצרכים ואפשרויות קירור חכמות

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

חברת LG חושפת דגמי מקררים חדשים ב- IFA 2020: שדרוג המקרר InstaView™ Door-in-Door™ אשר יכלול את טכנולוגיית UVnano, עדכון לחיבור בין המקרר לבין המקפיא של LG והגרסה האחרונה של מקרר ה- InstaView ThinQ™. הוספת הפונקציות החדשות לרשימת הפיצ’רים הקיימים במקררי LG, מדגימה באמצעות מכשירי מטבח חדשים אלה, את המחויבות של LG לתת לצרכנים יותר אפשרות ולסייע להם לחיות את חייהם ההיגייניים והקולינריים בצורה טובה יותר.

החידוש העדכני ביותר של LG משתמש בכוח האור כדי לשפר את הבריאות וההיגיינה. מקרר InstaView™ Door-in-Door™ עם טכנולוגיית UVnano עושה שימוש בטכנולוגיית תאורת LED אולטרה-סגולה כדי לחטא את שקעי מתקן המים אחת לשעה (או בכל עת באופן ידני) ובכך להסיר עד 99.99% מהחיידקים ומהנגיפים.

תמונה: יח”צ

עם טכנולוגיות LINEAR Cooling™ ו- DoorCooling+™ , מקרר ה- InstaView יוצר תנאים מיטביים לאוכל טרי יותר. קירור LINEAR ממזער את תנודות הטמפרטורה, הסיבה העיקרית לקלקול מזון, וזאת לטובת בקרה מדויקת יותר, ואילו טכנולוגיית DoorCooling+ מקררת באופן שווה את המקרר כולו על ידי חלוקת זרימת אוויר עוצמתית מתוך פתחים הממוקמים בנקודות אסטרטגיות בתוך המקרר. מכונת ייצור הקרח, הממוקמת במגירת המקפיא, מייצרת את כדורי הקרח המיוחדים Craft Ice™, כדורי קרח בקוטר 2 אינץ’, הנמסים באטיות כדי לשמור על קירור המשקאות לאורך זמן ובמקביל לגרום להם להיראות נהדר.

תמונה: יח”צ

המקרר והמקפיא של LG, אשר קיבלו עדכון לשנת 2020, נועדו להתאים בקלות לארונות מטבח סטנדרטיים לקבלת מראה נקי ומינימליסטי. עיצוב הדלתות השטוחות שלהם וצירי האפס עם קו הארון אידיאליים להתקנה ממש ליד קיר לקבלת מראה מובנה חלק. יחידות אלה כוללות גם LINEAR Cooling™ , DoorCooling+ וכמו כן גימור Metal Fresh™ – גימור מתכתי המורכב על הקיר הפנימי האחורי כדי להוסיף נופך של אלגנטיות מובחרת.

המקרר החדש ביותר מדגם LG InstaView ThinQ, המציג את פלטפורמת ה- AI הממוקדת ביותר עבור הצרכן, הופך את ניהול המצרכים, את קניות האוכל, את הבישול ואפילו את הניקוי להרבה יותר פשוטים. כל פריט שמונח בתוך המקרר או מוצא מהמקרר עובר מעקב אוטומטי באמצעות טכנולוגיית חיזוי מתקדמת של LG.

תמונה: יח”צ

באמצעות AI Connect, המקרר יכול להציע לבעליו הצעות של מתכונים על בסיס המלאי של פריטי האוכל, ליידע את מטהר המים כמה מים נדרשים להכנת הארוחה, להגדיר את הטמפרטורה הנכונה לחימום התנור על בסיס המתכון, ואפילו לבחור את מחזור הניקוי האופטימלי למדיח הכלים על בסיס הארוחה שהוכנה. LG InstaView ThinQ כולל גם הוא את הפיצ’רים LINEAR, DoorCooling+ ו- Metal Fresh.

“המקררים החדשים ביותר שלנו מספקים טריות מזון מורחבת ונוחות שאין כמותה, ומאפשרים לצרכנים ליהנות מחיים קולינריים טובים יותר”, אמר דן סונג (Dan Song), נשיא חטיבת מוצרי החשמל לבית ופתרונות מיזוג אוויר. “אנו מרחיבים את האפשרויות ללקוחות על מנת שיוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר למטבח שיתאים לצרכים ולסגנון החיים שלהם.”

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *