סמסונג בדרך להשיק מכשיר בעל מסך מתקפל מוזל מסדרת הפולד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

ביום שלישי הקרוב (1 בספטמבר), תערוך סמסונג (Samsung) את ארוע ה-Unpacked חלק 2 ובו החברה תציג את המידע המלא “ותחשוף” את זמינות והמחיר של הגלקסי Z פולד2. אנו כעת למדים כי סמסונג עובדת על מכשיר נוסף מסדרת הפולד והוא צפוי להיות זול יותר ובעל מפרט נמוך יחסית מסדרת ה-Z החדשה.

כיום, סמסונג מציעה 2 מכשירים בעל מסך מתקפל – הראשון, הגלקסי פולד שמזכיר מעט יותר טאבלט, ואילו הגלקסי פליפ בעל מסך שנסגר בצורת פנינה. כעת מתכוננת סמסונג להשיק את הסדרה החדשה, הפליפ 5G והפולד2. תג המחיר בין 2 המכשירים הוא גבוה בהרבה ממכשירי פרימיום בשוק. המחיר של הפולד2 הודלף באתר החברה האירופאי שמציע את המכשיר בעלות של 1800 אירו. המחיר לעומת זאת בשוק האמריקאי צפוי להגיע ל-1900 דולר, כ-100 דולר פחות מהפולד הראשון.

סמסונג פולד לייט \ צילום: SamMobile

יחד עם המחירים הגבוהים ואפשרויות רכישה של מספר מכשירים בעלי מסך מתקפל, סמסונכ רוצה להגיע ליותר רוכשים ושווקים מסביב לעולם. השוק בהודו הוא אחד השחקנים המרכזיים בעולם ברכישת סמארטפונים, ולשם סמסונג מכוונת. מכשיר מסתורי הנושא את תג השם “SM-F415” נתפס על ידי החברים ב-SamMobile לפני מספר שבועות, והיום אנו למדים כי מכשיר תחת השם “SM-F415F/DS” אף הוא מאותה סדרה מסתורית נמצא באתר של סמסונג בהודו, מה שאכן מאשר כי סדרת פולד מוזלת אכן נמצאת בעבודות ואנו מאמינים כי נראה את המכשיר\ים מהסדרה בחודשים הקרובים תחת מפרט ומחיר מוזל לשווקים מסביב לעולם.

תמונה: Evan Blass

דף העזרה אודות דגם ה-“SM-F415F/DS” לצערנו לא מציע עבורנו מידע אודות המכשיר. אך אנו יודעים לומר בוודאות כי הדגם אכן שייך לסדרת הפולד שמאופיינת תחת האות F. כעת נותר לנו רק להמתין ולקוות כי נראה הדלפות ואפילו אולי השקה בחודשים הקרובים כאשר השמועות והדיווחים מעריכים כי המחיר צפוי לנוע בין 1000 ל-1200 דולר.

האם תרכשו מכשיר מוזל מסדרת הפולד אפילו שיגיע עם חומרה נמוכה ולא כפרימיום כפי שמציעה סמסונג כיום עם סדרת הפולד? שתפו אותנו בתגובות >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra