צילום: EverythingApple Pro יוטיוב

אלה המחירים הצפויים לסדרת האייפון 12 של אפל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אז אחרי ששוחררו פרטים נוספים על הסדרה, שכללו בין היתר פרטים לגבי קצב ריענון המסך, חיישנים נוספים, וגם קצת עיצוב, כעת משחרר המדליף ג’ון פרוסר פרטים נוספים על פי המקורות שלו לגבי המחירים שיוצמדו לכל מכשיר אייפון חדש.

על פי המחירים שמפרסם פרוסר נראה כי אנחנו צפויים לראות ארבעה מכשירים חדשים מבית אפל (Apple), כאשר שניים מהסדרה הרגילה ושניים נוספים מסדרת הפרו.

המכשירי בסדרה הרגילה, בעלי מספר הדגם D52 ו-D53 מגיעים עם מסכי OLED של 5.4 אינץ’ ומסך בגודל 6.1 אינץ’ בהתאמה. מחירם יחל ב-649 דולרים עבור הדגם הקטן בעוד הגדול זוכה לתג מחיר של 749 דולרים.

סדרת הפרו לעומת זאת מתחילה גבוה יותר, והמכשירים, שמספר הדגם שלהם הוא D53P ו-D54P, מייצגים את מכשיר הפרו והפרו מקס בהתאמה. דגם הפרו צפוי להגיע עם מסך OLED בגודל 6.1 אינץ’ עם מחיר התחלתי של 999 דולרים ואילו הפרו מקס יכלול מסך גדול יותר של 6.7″ ותג מחיר התחלתי של 1,099 דולרים. שני המכשירים יגיעו עם חיישן ה-LiDAR המתקדם של אפל.

עוד מוסיף פרוסר כי מה שמשותף לכל המכשירים המוזכרים הוא התמיכה ברשת הדור החמישי, וכפי שכבר פרסמנו בעבר, כל המכשירים יגיעו ללא מתאם טעינה לשקע החשמל בבית, עבורו תצטרכו להוסיף כסף במידה ואין לכם אחד.

מה אתם אומרים על המחירים של אפל? האם ציפיתם להוזלה בעקבות הוצאת המטען? איזה מכשיר תקנו? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *