הלוגו הרשמי PS5 \ צילום: סוני

סוני משחררת פרסומת ראשונה ל-PS5; עדיין לא חושפת את המחיר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

פרסומת ראשונה של קונסולת המשחקים ה-PS5 עלתה לאוויר, אבל נראה כי סוני (Sony) עדיין לא חושפת את המחיר ושומרת את הקלפים קרוב קרוב. הפרסומת הראשונה שעלתה תהיה חלק מהשיווק הראשוני, בו סוני רוצה לתת למשתמשים “טעימות” לקראת ההשקה.

הפרסומת החדשה שעלתה מוקדם יותר היום (ו’), מציגה את היכולות של קונסולת המשחקים. ניתן לראות בחורה שעוברת בין מספר מקומות ובהם סוני מציגה לא רק את איכות הוידאו במשחק, אלא גם את הפיצ’רים עצמם. החברה מציגה את יכולות האודוי (קול), ואת תגובות הבקר שלט ה-“DualSense”.

https://www.youtube.com/watch?v=Cj6AUuRs1A4

לצערנו סוני לא חושפת יותר מידי פרטים, כמו למשל – המחיר או תאריך השקה בעולם. אנו כן יודעים כי ה-PS5 בתצורה הרגילה עם כונן בלו ריי צפויה לצאת בתקופת החגים לצד תצורה דיגיטלית ללא כונן דיסקים שצפויה להיות במחיר נמוך מהתצורה הרגילה.

נשמע לכם מוכר? מיקרוסופט (Microsoft) היתה הראשונה להשיק מהדורה דיגיטלית יחד עם סדרת ה-Xbox One S מלפני קצת יותר משנה. וזאת צפויה להשיק מהדורה דיגיטלית חדשה מסדרת ה-S בנובמבר הקרוב לצד מהדורת הפרימיום מתוך סדרת ה-X, שכצפוי המחיר יהיה גבוה בהרבה מהמהדורה הדיגיטלית.

קרב ענקים מחכה לנו בתקופת החגים הקרובה וההתרגשות כמובן בשיאה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra