פלאפון יוצאת במבצעים לחבילות חו”ל, שיכללו מעתה גם את איחוד האמירויות

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

לאור חזרת הטיסות וההסכם הרשמי שנחתם מול איחוד האמירויות, פלאפון יוצאת במספר מבצעים עבור חבילות התקשורת לחו”ל.

חבילות החו”ל של פלאפון כוללות מספר מסלולים וביניהם:

  • “הכל כלול בחו”ל”: 5GB גלישה + 100 דקות שיחה (יוצאות או נכנסות) במחיר של 199 שקלים.
  • החבילה המושלמת” הכוללת 15GB גלישה + 300 דקות שיחה (יוצאות או נכנסות) ושימוש חופשי באפליקציות מובילות כמו youtube,whatsapp, Facebook ,Instegram ועוד במחיר של 249 שקלים.
  • “החבילה המושלמת L” הכוללת 20GB גלישה + 400 דקות שיחה (יוצאות או נכנסות) ושימוש חופשי באפליקציות מובילות (ללא ירידת נפח חבילה) כמו YouTube,WhatsApp, Facebook ,Instagram ועוד במחיר של 299 שקלים.

כחלק מהמבצעים החדשים, אל החבילות המוזכרות ניתן יהיה לצרף חבילה נוספת למשפחה או חברים (מנויי פלאפון) במחיר של החל מ-29 שקלים.

בנוסף, חברת פלאפון מציעה את כרטיסי ה- GLOBALSIM, המאפשרים לגלוש בסלולרי ולקבל ולהוציא שיחות בחו”ל בהזמנה עם שליח ובסניפי סופר-פארם הפזורים בכל רחבי הארץ.  על פי פלאפון, המחיר של כרטיס ה-GLOBAL SIM ושל חבילות הגלישה הם אטרקטיביים במיוחד וזולים משמעותית ממחירי Sim מקומי ומחבילות חו”ל המוצעות בישראל, כאשר הכרטיס עצמו יימכר במחיר של 9.90 שקלים בלבד.

חבילת גלישה של GB 1 תעלה ב-59 שקלים (הנחה של 10 שקלים), חבילת גלישה של 2GB ב-79 שקלים וחבילת גלישה של 5GB ב- 129 שקלים – הנחה של 20 שקלים לכל חבילה. חבילת שיחות נכנסות או יוצאות של 30 דקות ב- 20 שקלים בלבד, חבילת שיחת של 60 דקות ב- 40 שקלים וחבילת שיחות של 120 דקות ב- 80 שקלים.

כרטיס ה- GLOBAL SIM מיועד ללקוחות כל החברות והוא פעיל ב-157 מדינות בעולם. חשוב לציין כי יתרת חשבון ב GLOBAL SIM נשמרת עד הטיסה הבאה ולמשך 3 שנים, כאשר כרטיס ה- SIM ניתן להעברה בין מכשירים. ניתן להטעין את ה- GLOBAL SIM בנפח גלישה או דקות שיחה נוספות מכל מקום בעולם דרך האתר pglobal.co.il .

אילן סיגל, סמנכ”ל השיווק של חברת פלאפון מסביר כי: “לרגל פתיחת השמיים, חברת פלאפון החליטה להציע מבחר מסלולים אטרקטיביים במיוחד לגלישה ושיחות בחו”ל – כרטיס ה-GlobalSim המתאים ללקוחות כל החברות, אותו ניתן לרכוש בסניפי סופר פארם והוא זול משמעותית מרכישת Sim מקומי וכן מהחבילות המוצעות בארץ: חבילת גלישה של 1GB ב-59.90 ₪ בלבד. ללקוחות החברה, פלאפון מציעה חבילות הכוללות גם שיחות ונפח גלישה גדול וחבילה נוספת במחיר של החל מ-29 ₪ בלבד, כך שאפשר להסתובב בחו”ל בראש שקט בכל מקום מבלי לדאוג האם יש בו Wifi”.

לבסוף, פלאפון מודיעה כי חתמה על הסכם Roaming עם איחוד האמירויות, והיעד החדש יהיה כלול בחבילות המוזכרות החל ממחר (ד’).

שתפו כתבה