תמונה: יח"צ Zoom

זום מוסיפה תכונות חדשות לשירות שיחות הוידאו – סטיקרים, שיפור תאורה ועוד

הודעות לעיתונות | Press Release

מפעילת שירות שיחות הוידאו זום (Zoom) הודיעה על עדכון גרסה שכולל מספר תכונות חדשות.  בין אותן תכונות תמצאו פילטרים, שיפור תאורה, השתקת רעשי רקע ועוד.

אנשים מתחברים טוב בווידיאו, אך העבודה מהבית עדיין מאתגרת, שלא לדבר על משעממת לפעמים. האלמנטים הכיפיים יותר של חוויית העבודה המשרדית אינם שם. כדי להרגיש ׳יצירתי׳, לבטא את האישיות ולהפיח חיים בשיחות הווידאו, מוסיפה כעת זום, בגרסת התוכנה Zoom 5.2 כמה אלמנטים לשדרוג החוויה הכוללת, ביניהם תוספות של מדבקות ופילטרים, שיפורי תאורה ורקע ועד שיפור תנאי השמע.

פילטרים

חלמתם לגדל קרניים של חד קרן? או אולי להפוך בין רגע לפיראט עם רטייה על העין? להפוך את כל השיחה לשחור-לבן? או לשים רקע ורוד? כעת ניתן להתאים אישית את הפילטרים והסטיקרים ולהשתמש בהם תוך כדי שיחה חיה.

מקור: יח”צ Zoom

תאורה משופרת

הודות לכפתורי שליטה ובקרה משודרגים, ניתן מעתה לשנות את הגדרות התאורה, לשפר את ריכוך הצילום (touch-up), כך שהמצולמים מוארים היטב בכל מצב. ניתן גם לכוון את בהירות המסך ואת אפשרות ״החלקת פגמי העור״, כדי להיראות הכי טוב שאפשר.

מקור: יח”צ Zoom

השתקת רעשי רקע

כלבים נובחים וילדים שמשחקים ברקע, לא יהוו עוד בעיה עם אופציית הפחתת רעשי הרקע המשופרים של זום. התכונה החדשה מעניקה אודיו ללא הסחות, כך שגם בראיונות העבודה או העברת מצגות חשובות, כולם יישמעו טוב.

תגובות

אופציה חדשה מאפשרת להראות תגובות לסביבה ולמשתתפים בשיחה: חגיגה, צחוק, לבבות – לוחצים על כפתור התגובות ומשתפים את ההרגשה בן רגע.

מקור: יח”צ Zoom

רקעים וירטואליים

בשדרוג החדש ניתן להגדיר את מצגת ה- PowerPoint המועברת כרקע וירטואלי, כך שהדובר מקבל אפקט של ״חזאי טלוויזיה״ ולקריין על רקע הכתוב. אפשר גם להעביר את הווידאו האישי לכל חלק מהמסך ולשחק עם הגודל שלו.

מקור: יח”צ Zoom

התכונות החדשות נמצאות בשדרוג החדש – Zoom 5.2. ניתן, כמובן, להגביל ולהשבית את הפונקציות החדשות ברמת החשבון, הקבוצה והמשתמש.

שתפו כתבה