הוכרז: Samsung Galaxy Watch 3 – בדגש על בריאות וניהול נכון של היום

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מוצר נוסף שהציגה היום סמסונג (Samsung) היה השעון החכם Galaxy Watch 3.  השעון החדש שם דגש גדול יותר על מדדי בריאות ויכולות ניהול חדשות, לצד עיצוב עדכני ויוקרתי הכולל פלדת אל חלד, עור איכותי ובפעם הראשונה גם טיטניום.

השעון החדש כולל מסגרת מסתובבת המוכרת לכם מהדגמים הקודמים אשר מאפשרת לנווט בין ווידג’טים ואפליקציות שונות.  בהשוואה לדגם השעון הראשון שיצא, ה-Galaxy Watch 3 מגיע דק יותר ב-14 אחוז וקליל יותר ב-15 אחוז, תוך כדי הגדלת התצוגה, ושמירה על יכולות ההתאמה האישית באמצעות יותר מ-80,000 “סוגי שעונים” (Watch face) לבחירה.

את השעון החדש מריץ מעבד כפול הליבה Exynos 9110 של סמסונג לצד זיכרון עבודה של 1 ג”ב ונפח איחסון של 8 ג”ב. השעון תומך בתקן IP68 נגד מים ואבק וכן מאפשר צלילה 5ATM.

בין היכולות החדשות של השעון תוכלו למצוא את יכולת מדידה של רמת החמצן בדם, וכן ישמש גם הבית החדש לאפליקציית Samsung Health Monitor, אשר תכלול אפשרות למדידת לחץ דם, וגם אק”ג, במדינות בהן אושרה הפעילות.

השעון החדש פונה גם אל אלה שמתקשים להתחיל שגרת אימונים סדירה ומאפשר מתן פידבק לגבי אופן ביצוע פעילויות הספורט השונות. כמו כן מציעה סמסונג באמצעות השעון מעקב אחרי פעילות אירובי, גישה ל-120 סרטוני כושר שונים, מדדי שינה וכן גם ניתוח חכם של איכות השינה.

שיפורים נוספים מגיעים בחיבור של השעון עם המכשירים החדשים. בחיבור הטלפון לשעון תוכלו לבצע מענה אוטומטי מהיר להודעות ותמונות, לצפות באייקונים ותמונות הישר מהשעון וכן לשלוט במוזיקה באמצעות המסגרת המסתובבת או מחוות היד. כמו כן, סמסונג מציעה גם גרסת LTE שלא מצריכה צימוד של השעון עם מכשיר הטלפון.

מחירים וזמינות

השעון יהיה זמין בשני גדלים, 45 מ”מ ו-41 מ”מ ובצבעים ברונזה, שחור, וכסף בגזרת פלדת האל חלד עם רצועות העור, כאשר שעוני הטיטניום יגיעו בצבע השחור בלבד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch