תמונה: יח"צ

מותג הגיימינג ROG חושף מסך 43 אינץ’, הראשון בעולם עם הסמכת HDMI 2.1

הודעות לעיתונות | Press Release

מותג המשחקים של אסוס, ROG, הודיע כי מסך המשחקים החדש של החברה בגודל 43 אינץ’ הוא הראשון לקבל הסמכת HDMI 2.1. המסך, שיושק בקרוב, עבר לאחרונה את כל מבחני התאימות והאישור שבוצעו בידי מעבדות אליון (Allion Labs) – חברה בינלאומית המתמחה בבדיקות מוצרים.

מסך ה-ROG החדש מציע תאימות לכל קונסולות הדור הבא, והתאימות ל-HDMI 2.1 מבטיחה רוחב פס של 48 גיגה-ביט/לשנייה שתומך ברזולוציות 4K/UHD (או 3840×2160 פיקסלים) בקצבי רענון משתנים, ברמה של עד 120 הרץ. זמן שיהוי נמוך ואוטומטי מאפשר לקונסולת המשחק, בתלות בתוכן המוצג, לשלוט במצב התצוגה ולבחור בין השהיה קצרה לבין עיבוד תמונה איכותי יותר. המסך עבר מבחני FRL (Fixed Rate Link) קפדניים, כולל FRL Electrical, FRL Pixel Decoding ו-FRL Protocol וזאת כדי להבטיח תאימות מלאה עם התקני HDMI 2.1 שיגיעו בקרוב לשוק.

תמונה: יח”צ

“ROG הוא השותף הראשון שסיפק לנו מסך משחקים עם תמיכה ב-HDMI 2.1 לצורך הסמכה. כמעבדת בדיקות מובילה בעולם, המשימה שלנו היא לערוב למוצרים או שירותים לפני שהם יושקו. אנו שמחים להיות חלק מההצלחה של ROG ומסך המשחקים פורץ הדרך הזה” אמר בריאן שי, סגן נשיא לייעוץ לוגו ואישורי חומרה במעבדות אליון.

הדור הבא של קונסולות המשחק הולך ומתקרב והוא אמור להגיע לשוק מאוחר יותר השנה. ROG יציע סדרה שלמה של מסכי משחקים עם תמיכה ב-HDMI 2.1 לקראת עונת החגים הגלובלית. מסכים אלו יהיו זמינים בגדלים של 27, 32 ו-43 אינץ’.

תמונה: יח”צ

כאחד ממותגי מסכי המשחק המובילים בעולם, ROG דוחף את הגבולות באופן רציף כדי לספק לגיימרים את טכנולוגיות התצוגה המתקדמות. ROG היה המותג הראשון בעולם להציע לשחקנים את מסך המשחקים ROG Swift PG258Q עם קצב רענון של 240 הרץ, את ROG Swift PG43UQ עם רזולוציית 4K קצב רענון של 144 הרץ ותמיכה בדחיסת זרימת תוכן דיגיטלי (DSC), וכן את מסך משחקים ROG Swift עם קצב רענון של 360 הרץ.

מחיר וזמינות

ליין מסכי ה-HDMI 2.1 של ROG יורכב ממסכי 27, 32 ו-43 אינץ’, והוא יהיה זמין בישראל החל מסוף השנה הנוכחית, כאשר המחירים טרם נקבעו.

שתפו כתבה