חברת Oppo תציג מחר טכנולוגיית טעינה מהירה של 125W

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

יצרנית המכשירים הסינית Oppo, היושבת תחת מטריית BBK, שלצידה מותגים כמו Realme ו-OnePlus, צפויה להשיק מחר (ד’ 15.7) טכנולוגיית טעינה מהירה של 125W.

זה כבר כמה שנים שסטנדרט הטעינה עלה ועומד היום על טעינה מלאה, של סוללות גדולות במיוחד, ב40 דקות בממוצע. טכנולוגיית הטעינה הנוכחית של Oppo, ה-SuperVOOC, מאפשרת טעינה מהירה באמצעות העברת מתח מקסימלי של 65W, אך החברה החליטה כנראה שזה ממש לא מספיק והיא צפויה להציג פיתרון הטעינה של Oppo שצפוי להיות מהיר כמעט פי שתיים.

בהנחה ויכולת הטעינה המהירה לא תפגע בסוללה, אין ספק שמדובר בבשורה מרשימה מבית החברה, ונראה כי הטכנולוגיה המדוברת תוטמע במכשירים העתידיים שלה. המכשירים של Oppo אמנם אינם נמכרים בישראל באופן רשמי, אך שניים מהמותגים האחרים מבית BBK כן – Realme ו-OnePlus.

מותג המכשירים Realme נחת פה לא מזמן עם שלושה מכשירים ראשונים, ביניהם ה-Realme 6, ואולי זו מקריות אבל אנחנו יכולים לספר שבמקביל לטיזר ששיחררה Oppo, גם נציגות Realme בישראל (באג) שיחררה טיזר לעיתונאים הישראלים, המרמז על טעינה מהירה במיוחד ב-3 דקות בלבד שבחישוב גס צפוי לתת לכם 30% ב-3 דקות).

תמונה: יח”צ

הטיזר שוחרר תחת הסלוגן Faster than faster (יותר מהיר מיותר מהיר) וזה רק מתאים כי גם מכשירי Realme משתמשים בטכנולוגיית טעינת ה-VOOC.   גם מותג OnePlus משתמש בטכנולוגיית ה-VOOC (הממותג תחת השם Dash Charge) וזה לא יהיה מפתיע אם בעתיד נראה מכשירים תומכים בטעינה של 125W.

נחזור ל-Realme, אם אכן מדובר באותו הקשר, הרי זו בשורה משמחת נוספת שכן יש סיכוי שנראה מכשירים מגויירים התומכים בטכנולוגיה החדשה, במקביל להשקתם בעולם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch