אפל מזהירה: אל תחסמו את המצלמה במחשבי המקבוק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) יוצאת בהצרה בסופ”ש ובו מבקשת מבעלי מחשבי המקבוק לא לכסות או לחסום את המצלמה. דבר שעלול לגרום לנזק למסך של המחשב על ידי הוספה של מדבקה או כל דבר אחר שגורם ללחץ על המסך.

משתמשים רבים נוהגים לאורך השנים לחסום את המצלמה במחשב האישי שלהם, שחלילה אף אחד לא מפעיל אותה מרחוק ועוקב אחר המשתמש. האקרים רבים משתמשים בשיטה זו על מנת להגיע ולקחת את הדברים הכי רגישים מכל אדם. פתיחת המצלמה הוא נושא רגיש, ולכן רבים בוחרים לחסום אותה על ידי מדבקה.

אל תדביקו את החוסם מצלמה במחשב האישי שלכם \ צילום: אמזון

במחשבי המקבוק עצמם, ברגע שהמצלמה פועלת נדלקת נורית חיווי ירוקה לצד המצלמה שמאשרת את השימוש במצלמה. מה גם, כי על אפליקציות, אתרים ותוכנות יש לאשר את השימוש במצלמה עצמה. ככה שאפל מבקשת מכל מי שחוסם את המצלמה במחשב האישי שלהם, להוריד את המדבקה וכי אין אחריות על נזק שיגרם למסך.

חוסם המצלמה שנרכש באמזון גרם לשבירת המסך \ צילום: macrumors

אז להבא שאתם מעט חוששים שמישהו עוקב אחריכם, שימו לב לאיזה מהאפליקציות אתרים או התוכנות הבאתם הרשאה לאחרונה ועברו על הגדרות הבטיחות על מנת לוודא כי ההרשאות הקיימות אכן מתאימות עבור השימוש שלכם. מה שאתם כמובן כבר לא עושים שימוש, הסירו את הגישה למצלמה או לכל רכיב אחר כמו המיקרופון למשל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *