אפליקציות

מעלה הילוך: דיזר מסכמת חודשיים בישראל ומשקיעה בשוק המקומי

שירות הזרמת המוזיקה הצרפתי דיזר (Deezer) הושק לפני כחודשיים והחברה כבר מדווחת על כ-30 אלף מנויים חדשים לאותה תקופה.

דיזר נכנסה עם קטלוג מוזיקה גדול, שאף הספיק להתרחב מאז, וכעת היא מתכוונת להשקיע גם בייצור תוכן מקומי.  כחלק נוסף באסטרטגיית ההשקה המקומית – תיישם דיזר בישראל את הפורמט הבינלאומי שלה DEEZER SESSIONS המתעד אמנים בהופעות חיות אינטימיות שיופצו באמצעות השרות בכל רחבי העולם. הסשנים המצולמים יועלו כולם לעמודי הפייסבוק של דיזר בארץ ובעולם, כאשר בהמשך יצורפו הסשנים לערוצי היוטיוב של הפלטפורמה וכל קטעי האודיו שיוקלטו יועלו לשרות ויוצעו ל-20 מיליוני המשתמשים של דיזר בארץ ובעולם.  בכך תיישם דיזר את התחייבותה לתמוך באומנים ישראלים, מתחילים ומובילים כאחד, ולאפשר להם חשיפה עולמית משמעותית.

מקור תמונה: יח”צ

זמרים ישראלים, ובקרוב אומנים רבים נוספים ביניהם מהמובילים בשוק, יצטרפו לרשימה ארוכה של אמנים בינלאומיים שכבר הצטלמו ל-DEEZER SESSIONS, כדוגמת: אד שירן, ג’יימס בלאנט, לורד, ג’ק ג’ונסון ועוד.
דיזר פעילה ב-185 מדינות ומונה כ-20 מיליון משתמשים. לשירות קטלוג מוזיקה רחב הכולל כ-44 מיליון קטעי מוזיקה והוא מכסה את מרבית הז’אנרים באיכות שמע גבוהה.

מקור תמונה: יח”צ

עמרי לב, הבעלים של לב גרופ מדיה המייצגת את דיזר בישראל מציין כי: DEEZER” היא האפליקציה היחידה מבין שירותי הסטרימינג הגדולים בעולם שיש לה חיבור וקשר עמוק לנעשה בשוק המקומי בפרט ולסצנת המוזיקה הישראלית בכלל. תיעוד האמנים הישראלים יביא לחשיפה עצומה בקרב מיליוני המשתמשים והמנויים של DEEZER ברחבי העולם.”

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close