מסתמן: האייפון 12 יגיע ללא מטען בקופסה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי אירוע WWDC 2020 של אפל (Apple), בו הציגה החברה את כל החידושים התוכנתיים במערכות ההפעלה iOS, iPadOS ועוד, השלב הבא בציפייה מהחברה הוא אירוע ההכרזה של האייפון הבא – אייפון 12. דיווחים חדשים מבית האנליסט מינג-צ’י קו מספרים כי המכשיר הבא צפוי להגיע ללא מטען בקופסה.

על פי קו, אפל צפויה להשקיע יותר בייצור המכשיר החדש וזאת בשל הוספת התמיכה בדור החמישי שצפויה להגיע עם המכשיר. כדי למזער את נזקי העלויות ולאפשר להם להמשיך למכור את האייפון החדש במחירים דומים לסדרת האייפון 11, אפל ככל הנראה תוציא מהקופסה את מטען המכשיר ותמכור אותו כיחידה נפרדת בעלות נוספת.

תמונה: laobaiTD@, טוויטר

לפי תמונה שהודלפה, המטען החדש שאפל תמכור בנפרד יספק מתח של 20 וואט לטעינה מהירה באמצעות חיבור USB C. כמו כן, החברה צפויה להפסיק את ייצור מטעני ה5 וה-18 וואט שמכרה עד היום.

אז מה נשאר בקופסה?

כאמור, האייפון 12 יגיע ללא מתאם החשמל, אך לפי קו, גם אוזניות הEarPods לא ייכללו בקופסה של המכשיר הבא, מה שמותיר רק את כבל הטעינה/העברת הנתונים בקופסה.

תמונה: Barclays

לגבי שאר המכשירים, קו מוסיף וצופה שאפל תפסיק למכור את מתאם החשמל של 5 וואט עם הדור השני של iPhone SE מאוחר יותר השנה, אך מכשירי האייפד הנוכחיים בעלי מסך 10.2 אינץ’ ימשיכו להגיע עם מטען ה-12 וואט.

מה דעתכם על ההחלטה הצפויה של אפל? בעוד שאר החברות כוללות מטענים (אפילו מטענים מהירים), אוזניות ואפילו כיסויים עם המכשיר שלהם, אפל מחליטה לצמצם את כמות האביזרים, מבלי להוריד את מחיר האייפון עצמו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch