גוגל הכריזה על Android 11 TV בגרסת פיתוח ראשונה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) משיקה היום את גרסת הפיתוח הראשונה של מערכת ההפעלה ה-Android 11 TV, עבור הטלויזיות החכמות והסטרימרים. כזכור, גוגל השיקה את אנדרואיד 10 בחודש דצמבר האחרון, אך העדכון זמין עבור מפתחים בעלי הסטרימר ה-ADT 3 של גוגל בלבד.

מוקדם יותר היום (שישי), משחררת גוגל את עדכון מערכת ההפעלה האנדרואיד 11 לטלוויזיות בגרסת פיתוח ראשונה למפתחים, אשר יכולים להתקין את העדכון לבעלי ה-ADT 3, סטרימר אשר נמכר על ידי גוגל לצורך בדיקות תקינות אפליקציות ושרותים.

העדכון כולל תיקוני אבטחה, שיפור בביצועים ומספר שינויים במערכת בלבד. גוגל צפויה לחשוף פרטים נוספים אודות Android 11 TV בחודש אוגוסט, אז אולי נזכה לראות האם החברה אכן תשלב עיצוב מחודש למערכת ההפעלה לטלוויזיות החכמות ולסטרימרים.

ADT 3 סטרימר המפתחים של גוגל \ צילום: גוגל

למי שמכם, אם רכש את גרסת המפתחים ה-ADT 3, יכול להתקין את עדכון המפתחים הראשון כבר עכשיו:

  • לחצו על הורדת הקובץ מהקישור המצורף
  • לאחר הורדת העדכון, יש לחבר את סטרימר ה-ADT 3 ולהפעיל בהגדרות את מצב מפתחים.
  • כעת, יש לבצע flash-all.sh לקובץ ולהתקין את העדכון.

מה שאנחנו כן יודעים, כי גוגל חתמה את הגרסה יחד עם גרסת הבטא הראשונה של אנדרואיד 11 לסמארטפונים. הגרסה היא RP1A.200521.001, כאשר ניתן לראות כי החתימה היא בתאריך ה-21 במאי 2020.

בגוגל מזהירים כי לאחר התקנת העדכון על גבי מערכת הבדיקה, לא ניתן יהיה לחזור אחורה (לגרסאות ישנות יותר של אנדרואיד TV).

כיום רוב הטלוויזיות החכמות והסטרימרים עדיין מריצים את עדכון מערכת ההפעלה האנדרואיד TV 9 בגרסת הפאי. מאז, עברו לא מעט שנים ובגוגל עדיין ממשיכים לבדוק גרסאות פנימיות עם סטרימר אשר מיועד למפתחים, אך אם תרצו ניתן לרכוש אותו בעלות של $79 דולר לפני שילוח.

אנחנו כמובן נמשיך להתעדכן ולעדכן אתכם בכל מה שחדש באנדרואיד 11 TV אשר צפויה להחשף בחודש אוגוסט הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra