טכנולוגיה ואינטרנט

סטארט-אפ ישראלי יאפשר לעסקים להקים ולהפעיל מערך שליחויות חכם ביום אחד

הסטארט אפ ‘טיימינג’ (Timing), מחממת TerraLab ביוקנעם, משיק פלטפורמה לניהול, ניתוב ואופטימיזציה של אנשי שירות מבוססת בינה מלאכותית. טיימינג מאפשרת לספקי שירות אוטומציה מלאה של תהליך קביעת קריאות השירות וקבלת ההזמנות, שיבוץ האדם הנכון ביותר למשימה ויצירת מסלולים יעילים ומהירים עבור הצוות בשטח.

בימים אלה, כדי לתת מענה לקמעונאים שנאלצים בעקבות המשבר להיערך עם שירות משלוחים ולקמעונאים גדולים יותר שקורסים תחת העומס, משיקה החברה שירות חדש המאפשר לכל חנות, מכולת או סופר גדול להקים ולתפעל מערך משלוחים בתוך יום אחד. החברה תספק שליחים על פי דרישה בנוסף למערכת אוטומטית לניהול השליחויות ותזמון יום ושעת המסירה.

מעיין דרכי | תמונה: יח”צ

מעיין דרכי, מייסדת ומנכ”לית חברת טיימינג: “בכל העולם וגם בישראל כמובן, אנחנו עדים לצמיחה דרמטית של שוק המשלוחים בגלל המשבר וההנחיות לריחוק חברתי והמנעות מיציאה למרחב הציבורי ענף המשלוחים בארה״ב מוערך בכ $112.6 מיליארד דולר עם גידול של 3.4%. אנחנו מציעים פתרון מקצה לקצה לעסקים שרוצים להקים מערך משלוחים מיידית על מנת שיוכלו לענות על צרכי המציאות החדשה. מעבר לפלטפורמה הטכנולוגית קמעונאים יוכלו לקבל מאיתנו גם מערך של שליחים על פי הצורך כחלק מהשירות, מה שיאפשר להם לגדול בקלות ומצד שני, לא להתעסק עם ניהול עובדים. השירות שלנו ינתן בפריסה ארצית משליח בודד ועד מאות שליחים על פי דרישה.”

המערכת עצמה בנויה משלוש שכבות:

1. מערכת ניהול לבית העסק המאפשרת ניהול וניטור של השליחים בשטח, מעקב אחר מספר ההזמנות וניהול ההזמנות.

2. אפליקציה לשליחים שמאפשרת לכל שליח לעבוד תוך המנעות מפקקי תנועה שסידרה עבורו המערכת, תקשורת פשוטה עם הלקוח באמצעות דף אינטרנט ייעודי , דיווח מסירה ואיסוף חתימה בבית הלקוח.

3. ואפליקציית web ללקוחות שממתינים בבית הכוללת זמן הגעה משוער הניתן ללקוח כבר ברגע ההזמנה, ומעקב אחר התקדמות השליח.

כאמור, כל בעל חנות פיזית בארץ או אתר מכירות אונליין יוכל להיעזר בממשק של טיימינג כדי להקים מערך שליחויות משלו. החברה גובה תשלום חודשי עבור ממשק הניהול בנוסף לתשלום מזדמן עבור כל משלוח.

פרטים נוספים באתר החברה

תגיות
להמשך קריאה
Back to top button
Close