בית חכם ומוצרים לבישים

ביקונקט משיקה בישראל את ה-Beoplay E8 3rd Gen – אוזניות True Wireless עם אפשרות האזנה עד 35 שעות

ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים, משיקה בישראל את הדור השלישי של אוזניות ה- 8E – אוזניות True Wireless מבית Bang & Olufsen עם חתימת הסאונד הייחודית של החברה הדנית, בעיצוב ארגונומי וקומפקטי, אפשרות לטעינה אלחוטית ועם זמן סוללה משופר של עד 35 שעות האזנה. 7 שעות סוללה באוזניות ועוד 4 טעינות במארז.

הדור החדש של אזניות ה- In-Ear נטולות החוטים לחלוטין, עם הטכנולוגיה האחרונה ביותר מבית Qualcomm מגיע עם קישוריות בלוטות’ 5.1 המבטיחה חווית האזנה עוצמתית וללא הפרעות, קישוריות יציבה ומהירה בזמן שצריכת הסוללה נשארת על מינימום. מקודדי AAC ו- AptX מבטיחים צליל אלחוטי נקי וצלול.

חתימת הסאונד של האוזניות כוילו ע”י מהנדסי הסאונד ב- Bang & Olufsen על מנת לספק חווית צליל נקייה ואותנטית הקרובה למציאות.

ב- Beoplay E8 3rd Gen הוכפלו כמות המיקרופונים באוזניות בכדי לספק איכות שיחה טובה יותר באופן משמעותי, כאשר מיקרופון אחד מסנן את רעשי הרקע בזמן שהשני מתרכז בקול בכדי לתת חווית שיחה טובה יותר עבור שני הצדדים.

הפוקוס בייצור הדור השלישי של Beoplay E8 מתבטא בעיצוב הקומפקטי והארגונומי ובהתאמה טובה יותר למנעד רחב של גדלים וצורות שונות של אוזניים. הקומפקטיות של האוזניות נועדה להתאים גם לאלו עם אוזניים קטנות יותר להרגשה פחות פולשנית. האוזניות מגיעות עם 4 מתאמי סיליקון וספוג של חברת Comply המאפשרים את האיטום המרבי עבור חווית שמע נטולת הפרעות.

התפעול הוא נוח ואינטואיטיבי בנגיעה קלה באזנייה ניתן לשמוע את הסביבה, בין אם זה אדם המדבר או קול כריזה ברכבת או בשדה התעופה, בנגיעה נוספת ניתן לחזור לשקוע בחזרה בעולם המוזיקה (מצב “שקיפות” אותו ניתן להגדיר גם דרך האפליקציה).

מחיר

האוזניות בישראל יימכרו בעבור 1390 שקלים. את האוזניות ניתן להשיג באתר החברה ובחנויות המובחרות

תגיות
להמשך קריאה

הודעה לעיתונות | Press Release

הודעות לעיתונות הן ידיעות המשוחררות לכלי התקשורת על ידי החברות עצמן או נציגיהן במדינות השונות, ביניהם גם משרדי יחסי הציבור. במרבית המקרים הידיעות מתפרסמות כפי שהתקבלו אלא אם נמצא בה פגם חדשותי כלשהו או נדרשה התערבות עריכה על פי החלטתנו.
Back to top button
Close