אפליקציית WhatsApp תאפשר שיחת וידאו ואודיו בלמעלה מ-4 משתתפים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

החודשים הקרובים כנראה וימשיכו להראות שונים ממה שהכרנו את החיים שלנו עד כה, משתמשים רבים עושים שימוש בשיחות וידאו על מנת להעביר את הזמן, ללמידה מרחוק, עבודה ועוד.

השרות הפופולרי ביותר שתפס את המומנטום, הוא לא אחר מאשר Zoom. השרות מאפשר למספר לא מוגבל של משתתפים לנהל שיחות וידאו ואודיו ללא עלות. הידעתם? פייסבוק למשל מאפשרת שיחת וידאו או שיחה קולית של עד 50 משתתפים, גם אפל מציעה שרות דומה עם FaceTime של עד 32 משתתפים בו זמנית. אז למה ב-WhatsApp אנחנו עדיין רק על ארבעה משתתפים?

פייסבוק מכריזה על שיחות וידאו מרובות משתמשים בוואטסאפ \ צילום: צילום מסך

בגרסת הבטא האחרונה ששוחררה לפלטפורמת האייפון והאנדרואיד, וואטסאפ מוסיפה תמיכה ביותר מארבעה משתתפים בו זמנית. מספר המשתתפים עדיין אינו נחשף, החברים מ-WABinfo מדליפים מידע חדש אשר יאפשר לבצע שיחות קוליות או וידאו בלמעלה מיותר מארבעה משתתפים בו זמנית.

FaceTime עד 32 משתמשים בו זמנית \ צילום: אפל

כאשר חברת האם פייסבוק השיקה את השרות לפני כשנתיים, החברה הביאה את הפיצ’ר אל שאר השרותים בו זמנית, כמו אינסטגרם, פייסבוק מסנג’ר, וכמובן וואטסאפ. רק לאחרונה הוסיפה פייסבוק תמיכה של עד 50 משתתפים בו זמנית, דבר אשר יכול לעזור ללא מעט משתמשים אשר אינם רוצים להרשם לשרותים דומים עם הפרטים האישיים שלהם. חשוב לזכור, פייסבוק מסנג’ר עוד לא מאפשר אבטחה אצל משתמשי הקצה כמו בוואטסאפ, ולכן כאן הבעיה של החברה אשר עובדת בימים אלו על להוסיף תמיכה ביותר מארבעה, כאשר חשוב לזכור, כי וואטסאפ מעוניינת לתת את התמיכה של האבטחה מקצה לקצה.

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן מתי וכמה משתמשים יוכלו להתווסף לשיחות הקוליות או לשיחות הוידאו צ’אט שלכם בוואטסאפ.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra