סקירות

סקירה: MOFT – מעמד ארגונומי למחשב הנייד

חברת קלירלי (Clearly), משווקת הכיסויים השקופים והאיכותיים למכשירי iPhone ו-Galaxy, מוסיפה לקטלוג שלה מוצר חדש שיעשה חיים קלים יותר למשתמשים במחשב נייד – תכירו את MOFT.   

מדובר במעמד ייחודי למחשב נייד הנדבק בקלות ומאפשר עבודה ארגונומית נוחה יותר, בשתי זויות לבחירה – 15 ו-25 מעלות. 

המוצר בעל גמישות וטקסטורה עיצובית, העשוי מפוליאריתן (תחליף סינטטי לעור) בשילוב פיברגלאס. בגב הכיסוי נמצא משטח דביק אותו מצמידים לתחתית המחשב, והוא אחד האלמנטים העיקריים במוצר.

המשטח הדביק מאפשר להסיר ולהדביקו בחזרה לכל מחשב אחר עד 200 פעמים, ללא השארת סימני דבק נראים לעין.

MOFT | תמונה: אלדד מטמון

עוביו של המעמד הוא כ-3 מילימטרים בודדים, אך על פי החברה המעמד מסוגל לשאת משקל של עד 8 ק”ג, כך שהוא מתאים גם לניידים גדולים, כל עוד מאווררי הקירור לא נמצאים בתחתית המחשב.

MOFT | תמונה: אלדד מטמון

מדובר בכיסוי קל משקל שכמעט ולא מורגש כשהוא צמוד למחשב והוא יעיל במיוחד כשאתם בדרכים. את הסקירה יצא לי לעשות בעיקר בזמן תקופת הקורונה כשעבדתי מהבית.  בהתחלה הייתי סקפטי אבל מהר מאוד התרגלתי ושמתי לב שהעבודה אפילו הפכה לנוחה יותר בעזרתו, עם פחות כאבים בפרקי הידיים וגישה נוחה יותר למחשב. 

MOFT ב-15 מעלות | תמונה: אלדד מטמון

העלאת המחשב הנייד לזוית של 15 מעלות מגביהה אותו בכ-3 ס”מ ואילו העלאתו ל-25 מעלות מגביהה את הנייד ב-8 ס”מ מהמשטח עליו הוא נמצא, מה שמאפשר תנועה טובה יותר של היד על המקלדת.

MOFT ב-25 מעלות | תמונה: אלדד מטמון

כדי לקבל יציבות מקסימלית, יש להדביק את הכיסוי צמוד ככל האפשר לקצה המחשב. כל הדבקה קרובה יותר למרכז המחשב תגרום לו קצת להתנדנד או או למנוע התנגדות בזמן כתיבה. בנוסף, בזמן שהכיסוי במצב סגור הוא אינו נפתח מעצמו וזאת הודות למגנטים קטנים המוטמעים בו.

בשורה התחתונה, מדובר באביזר אלגנטי ופונקציונאלי לעבודה עם מחשבים ניידים בסביבות שונות.  האביזר מוצע לרכישה באתר של קלירלי תמורת 99 שקלים והוא זמין בשלושה גוונים שונים של אפור.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close