סופית: כנס המפתחים השנתי של גוגל 2020 Google I/O בוטל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חודש מאי ויוני הם חודשים עמוסים בהכרזות עבור מפתחים מסביב לעולם שבוחרים בפלטפורמות של גוגל, מיקרוסופט, גוגל, אפל וחברות נוספות אשר מציגות לעולם את החידושים שלהן בתחום התוכנה בעיקר, חלקן החליטו לצערנו לבטל את האירועים השנתיים אשר למרות המצב הועברו לשידור באונליין, וכעת מגיעות החדשות הלא נעימות מאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולה בעולם.

חברת גוגל (Google) מודיעה לפני זמן קצר כי לאור המצב ולמרות שהחליטה להעביר את כל השידורים בצורה מכוונת ובאונליין לאלפי מפתחים, כנס המפתחים השנתי ה-Google I/O 2020 בוטל וגם לא ישודר בצורה מכוונת.

גוגל מבטלת את כנס המפתחים השנתי שלה ה-Google I/O 2020 \ צילום: צילום מסך

אז מה זה אומר על אנדרואיד 11? חברת גוגל עובדת בימים אלו על מערכת ההפעלה החדשה שלה אשר צפויה לצאת בחודשים הקרובים למחזיקי מכשירי סדרת הפיקסל ולאחר מכן ליצרניות אנדרואיד נוספות. רק לפני מספר ימים שחררה גוגל את גרסת המפתחים השניה ובחודש מאי הקרוב היינו אמורים לראות את כלל הפיצ’רים החדשים שהחברה תציג לעולם, אך תוכניות לחוד. וירוס הקורונה ממשיך להשפיע על עולם הטכנולוגיה, וכעת פוגע לא רק באנשים, אלא גם באותן חברות טכנולוגיה שאנו נשענים עליהן.

אנדרואיד 11 \ צילום: גוגל

כנראה וגוגל תעביר משדר מקוצר אשר יוקלט מראש של הצגת מערכת ההפעלה אנדרואיד 11 וזאת לאחר מכן תשוחרר בגרסת בטא ראשונה וציבורית, כאשר בחודש אוגוסט החברה צפויה לשחרר את הגרסה הסופית של מערכת ההפעלה. אנו עדיין לא יודעים מה התוכניות של גוגל והאם היא בכלל תציג את הפיצ’רים כפי שאנו רגילים, אבל ימים יגידו.

ציר זמן אנדרואיד 11 \ צילום: גוגל

האם חברות אחרות צפויות אף הן לבטל את הכנסים שהובטחו שיעברו בשידור מכוון למפתחים מסביב לבעולם? פייסבוק הספיקה להודיעה כי תבטל לגמרי אף היא את הארוע השנתי שלה, וכעת אנו ממתינים לראות כיצד אפל תשלוף את הארנע מהכובע ואכן תעמוד במילותיה כי החברה אכן תעביר את כל המשדרים באופן מכוון ואיך בכלל כאשר העובדים לא מורשים לצאת מהבית..

כנס המפתחים השנתי WWDC 2020 \ צילום: אפל

את כל התשובות לכך נדע בעתיד הלא כל כך רחוק, לצערנו בימים קשים אלו היינו דווקא מצפים מאותן חברות דווקא כן לנסות ולהעביר שידורים שכאלה עבור המפתחים והצופים בבית מעט להתנתק מהחדשות והוירוס שמשתולל בעולם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *